Czwartek, 15 lipca 2021 r.

Ruszyła otwarta sprzedaż karnetów

W czwartek, 15 lipca, ruszyła otwarta sprzedaż karnetów "Jesień 2021" oraz "Sezon 2021/2022". Ceny karnetów pozostają niezmienione w stosunku do ubiegłego sezonu, pomimo wzrostu liczby spotkań i wyższych kosztów za organizację meczów. Zaczynają się one od 285 złotych (ulgowy) i 410 złotych (normalny).

Kibice, którzy kupili karnety w ramach przedłużenia abonamentów zostali rozsadzeni w oparciu o wytyczne dotyczące meczów z udziałem 50 procent publiczności. Klub na chwilę obecną udostępnia około 6200 miejsc, co daje 25 procent pojemności obiektu. Ze sprzedaży wyłączone zostały sektory B11, B12, D11, D12, G2, G3, G4, G5, H11, E11, E12.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że pewność obejrzenia spotkań wiślaków na żywo i przeżywania piłkarskiego spektaklu z poziomu trybun przy R22 będą mieć wyłącznie posiadacze karnetów!

Przy zakupie abonamentów kibice będą mogli skorzystać z nowego systemu sprzedaży biletów EuroBilet wchodzącego w skład grupy Vector Software. Karnety można nabywać pod adresem bilety.wisla.krakow.pl.

Cennik karnetów na domowe mecze Wisły Kraków:


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~kibic62
miejsca dla zaszczepionych?
czy będą dodatkowe miejsca dla zaszczepionych z certyfikatem? chciałbym kupić karnet ,ale przy tej ilości dostępnych miejsc już praktycznie nie ma wolnych miejsc!!

14            -11
~~~Ryan
bilety
wiadomo coś kiedy będzie można kupić bilety na pierwsze spotkanie?

13            -1
~~~Robert
Karnet
Czyli ze jak.mam wykupione miejsce na sektor ten sam co w zeszłym sezonie będą mnie rozrzucać tak jak to miało miejsce 2020 w czerwcu gdzie bylem na G1

3            -2