Czwartek, 22 lipca 2021 r.

Jubileuszowy mecz Wisły z SSC Napoli

Z okazji jubileuszu 115-lecia krakowska Wisła zagra towarzyskie spotkanie z czołowym włoskim klubem - SSC Napoli. Mecz zaplanowano na 4 sierpnia, na godzinę 18:00.

Kibiców czekają ponadto dodatkowe atrakcje - na murawie uhonorowani zostaną bowiem zawodnicy i trenerzy wybrani do jedenastek 115-lecia "Retro" i "Złotej Ery", a także przedstawiciele innych sekcji Towarzystwa Sportowego. Dodatkowo na jednej z trybun zasiądą wiślaccy ambasadorzy, a na rodziny z dziećmi czekać będą sportowe atrakcje czy zajęcia prowadzone przez trenerów Akademii.

Wejściówki będą do nabycia zarówno stacjonarnie, jak i na stronie bilety.wisla.krakow.pl.

Posiadacze abonamentów 2021/2022 otrzymają 50 procent zniżki na zakup wejściówki, a rekompensaty za poprzednią edycję rozgrywek obejmują właśnie potyczkę z SSC Napoli.

Dodatkowo członkowie Socios oraz karnetowicze otrzymają pierwszeństwo w nabyciu wejściówek. O terminie sprzedaży klub informować będzie w osobnym komunikacie.

Przypomnijmy, że pierwotnie Wisła miała zagrać z Borussią Dortmund, jednak ze względu na obowiązki przeciwnika, wynikające z uczestnictwa w rozgrywkach ligowych oraz w Pucharze Niemiec, mecz ten nie mógłby się odbyć w przewidzianym terminie. Przesuwanie zaś spotkania na jesień może zostać z kolei obwarowane poważniejszymi limitami obecności kibiców na trybunach, w związku z wciąż trwającą pandemią koronawirusa.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

~~~kosmaty
Wow
ale wiadomość - od razu poprawiła mi humor! Wszyscy na stadion!

68            -35
Kosmaty
Czyli podmianka za Borussię?
Równie atrakcyjny przeciwnik dla kibiców, równie ciekawy sprawdzian od strony sportowej... no i równie medialny. Zapewne stacje tv chętnie takie spotkanie pokażą, a to oznacza wpływy - zapewne całkiem przyzwoite - do klubowej kasy zarówno z samej telewizji, jak i od okazjonalnych dodatkowych sponsorów chcących uczestniczyć w tym konkretnym wydarzeniu. Choć przyznam, że z Borussią byłby ten dodatkowy smaczek w osobie Kuby, który w pewien sposób łączy oba kluby, ale cóż począć, najwyraźniej nie wypaliło czasowo (od początku była mowa, że decydujące słowo będzie miał trener Niemców i terminy mogą nie pozwolić na to spotkanie. Możemy to tylko uszanować, bo w końcu dla nich liczy się przede wszystkim ich własny interes i przygotowania do sezonu, tak jak dla nas nasz).

22            -48
GrzegorzS
fajnie
ciekawe po ile będą bilety i czy odważą się wcielić w życie ideę, że zaszcszepieni i ozdrowieńcy nie są wliczanii do dostępnej puli 50% dostępnych biletów., W sumie szkoda, że nikt, przy sprzedaży karnetów i biletów nie pomyślał by kupujący podawali tę informację, lub wyrażali zgodę by organizator w oparciu o nr pesel mógł określić czy dokonał już szczepień. Pomogło by to zapełnić stadion w większym wymiarze niż 50% pojemności obiektu. I tak uwaga do chętnych by zobaczyć pierwszy mecz ligowy mimo niewygodnego terminu karnety i bilet schodzą tak dobrze, że w dniu meczu może ich juz nie być w sprzedaży.

21            -72
~~~fite
falstart
No to z BVB podobny falstart jak z Buksa 2023!

74            -78
~~~Slafkoo
Napoli
Super mecz! Wielkie gratulacje dla klubu za to, że zadbały o atrakcyjność rywala. Myślę że jesteśmy coraz lepsi organizacyjnie aczkolwiek bardzo martwi brak napastnika co widać w sparingach. Kliment tak naprawde 0 bramek Sobol również Zdybowicz dobry na okręgówkę.. jest slabo bo Hugi to pomocnik i lepiej sie tam czuje widać ewidentnie. Czytam o Roginicu za 300tys euro.. dramat! Za darmo z 3 ligi hiszpańskiej łatwiej o grajka typu Imaz Carlitos czy nawet Edu ze Śląska.

19            -39
~~~Dziki
Somsiady
A podobno druzyna z drugiej strony Blon "nie ma w tym roku kasy na obchody jubileuszu" i postanowili uszanowac tradycje swojego klubu i obchodzic 115 lecie za rok

81            -4
~~~Diogenes2 2
Wole SSC NAPOLI
Niz BVB

43            -36
~~~Daniel190 6
Napoli
Widzę że nie rękę każdemu jakieś tam mało znane "NAPOLI" jeszcze nie dawno mało brakowało żebyśmy przestali istnieć a teraz Napoli!? Blee! Tym co taka opcja nie odpowiada proponuję się rozpędzić i pier... nąc głowa w ścianę!

76            -13
Maxi
Napoli to równie dobra drużyna jak BVB
Fajnie będzie obejrzeć Zielińskiego i spółkę . Napoli to jedna z 4, 5 największych marek w Italii obok Juve , Interu , Romy , Milanu i może Lazio tak że nie narzekał bym że z nimi zagramy a wręcz mnie to cieszy

47            -11
~~~Dopinguja cyNiePiknik
Bardzo atrakcyjny przeciwnik
Z górnej europejskiej półki, obyśmy tylko z takimi grali w przyszłości w meczach o stawkę. A pół żartem pół serio to Roginic się posika ze szczęścia jak go kupimy. Taki szrot wczoraj trenował pod Klimczokiem, jutro będzie gral z Napoli.

17            -9
Mario
No i gitara
Fajnie byłoby kiedyś zabrać także z BVB

18            -4
~~~goal
To będzie historyczne wydarzenie.
Aż trudno uwierzyć, że będzie to Napoli. Mecz na miarę tego z Chelsea z 1936 roku, a o którym pisze się do dziś, mimo upływu niemal 100 lat.

10            -5
benny_hill
Dystrybucja biletów
Również popieram pomysł, żeby znaleźć sposób na zapełnienie całego stadionu (czy to na mecz z Napoli, czy też ekstraklasa). Czy nie można 50% puli biletów przeznaczyć dla wszystkich zainteresowanych, a po jej wyczerpaniu uruchomić sprzedaż kolejnych 50% tylko dla zaszczepionych i ozdrowieńców? Każdy by na tym skorzystał i raczej nikt by nie mógł tutaj nikomu nic zarzucić.

9            -3