Piątek, 23 lipca 2021 r.

Zamknięta sprzedaż biletów na mecz z SSC Napoli

Wisła Kraków rozpoczęła zamkniętą sprzedaż wejściówek na towarzyskie spotkanie jubileuszowe "Białej Gwiazdy" z SSC Napoli. W pierwszej kolejności wejściówki zakupić mogą członkowie Socios Wisła Kraków, a także posiadacze karnetów na sezon 2021/2022.

Ci są dodatkowo objęci 50-procentową zniżką (zniżka obowiązuje również w sprzedaży otwartej aż do wyczerpania miejsc).

Sprzedaż zamknięta trwać będzie do poniedziałku 26 lipca do godziny 19:00, od którego to momentu możliwość zakupu biletów będą mieli także pozostali sympatycy "Białej Gwiazdy".

Członkowie Socios oraz karnetowicze mogą zalogować się do systemu przy uzyciu numeru swojej karty kibica i numeru PESEL.

Bilety na mecz Wisła Kraków - SSC Napoli, który zostanie rozegrany w środę 4 sierpnia o godzinie 18:00, można nabywać w kasach Strefy Kibica oraz na stronie bilety.wisla.krakow.pl.

Cennik biletów na mecz z SSC Napoli:


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

~~~Młody z Huty
Pytanie.
Czy Napoli ma zgodę czy kosę z Lazio Rzym? Orientuje się ktoś?

6            -74
benny_hill
Liczba biletów
Czy ktoś się może orientuje ile biletów będzie w sprzedaży? Czy klub w ogóle rozważa opcje żeby 50% puli biletów przeznaczyć dla wszystkich zainteresowanych, a po jej wyczerpaniu uruchomić sprzedaż kolejnych 50% tylko dla zaszczepionych i ozdrowieńców? Każdy by na tym skorzystał i raczej nikt by nie mógł tutaj nikomu nic zarzucić.

30            -12
~~~Mateo
Pytanie
Napoli ma kosę z Lazio

8            -39
~~~zizu
Obostrzenia
Przypominam, że zgodnie z obecnymi obostrzeniami stadion może być wypełniony w max 50%. Do limitu nie wliczają się zaszczepieni i ozdrowieńcy. Dlatego pomysł przedstawiony wyżej ma sens, tylko czy jest to technicznie możliwe do wykonania?

23            -2
~~~slafkoo
dramat!!
kupiłem 2 bilety na mecz z Zagłębiem dla siebie i kobiety, postanowiliśmy wesprzeć Wisełkę na tym meczu we dwoje ale mój ukochany klub jak zwykle mi to utrudnia! tym razem powiem Wam wprost nowa strona z biletami to istny dramat! Po 1. wchodząc na sektor nie wiemy które miejsca są bliżej początku lub końca sektora. Kiedyś było na górze napisane jaki będzie kolejny sektor! Po 2 i tu zaczyna się cała zabawa bilety opłacone! Tylko ja posiadam konto na stronie i tylko mój bilet jest do pobrania w PDF! Co w takim razie mam namalować sobie ten drugi?! dodam tylko że na mailu nie mamy oboje żadnego linku do biletów! Jest to dla mnie totalny skandal! Po 3 moja karta kibica ma ważność do lipca 2022 roku na stronie oczywiście widnieje status NIEAKTYWNA! Nie wiem jak to jest możliwe ale przysięgam tak złej strony nie było nigdy!

43            -4
~~~Zeroskila
Nowa strona z biletami to dramat !
Nowa strona z biletami to dramat !

40            -1
~~~SMOK
~zizu
A ozdrowieńcy to kto? 80% chorych było bezobjawowych a większość z nich nawet testu nie robiła, jak ich w takim razie wyłuskać?

12            -8
~~~CHRUT
Zamykajcie
co tam dla was a najlepiej idźcie sobie sami.To co się wyprawia w tym klubie przy sprzedaży i obsłudze klienta to głowa boli.Tu się chyba nic nie zmieni.

25            -9
~~~ts_maciek
Kto to mówił, ze to będzie najbardziej ucyforowiony klub w Polsce?
No niech tylko pomyślę... miało być innowacyjnie i gładko. Podstawy User Experience się kłaniają Panie Królewski

4            -1
~~~Xerxes!
Kibice z Italii?
Kibicom z Polwyspu Apeninskiego pozostaje zakup w okienkach na stadionie?

0            -1
~~~Szefu
Bilety bez karty kibica
Czy na mecz z Napoli mogę kupić bilety przez stronę www, jeśli nie posiadam karty kibica? pytam tutaj bo burdel taki na stronach klubu, że wstyd totalny.

1            -1