Środa, 28 lipca 2021 r.

Yaw Yeboah piłkarzem meczu Wisła - Zagłębie

Najlepszym piłkarzem krakowskiej Wisły, w spotkaniu z Zagłębiem Lubin, był Waszym zdaniem Yaw Yeboah. Nasz skrzydłowy otrzymał średnią notę, w dziesięciopunktowej skali, równą 8.39 punktów.

Jak łatwo się domyślić - po takim spotkaniu wystawione przez Was oceny są bardzo pozytywne, ale taka też była gra podopiecznych trenera Adriána Guľi, który ma za sobą jakże udany debiut na R22. Słowak sam dostał u Was ocenę równą 7.53, a "siódemki" otrzymało jeszcze pięciu zawodników. W tym aż trzech debiutantów, a mianowicie Aschraf El Mahdioui, Jan Kliment oraz Matěj Hanousek. I choć nie wypada chwalić tej trójki za wcześnie, to po ich pierwszym meczu można śmiało przewidywać, że przynieść nam mogą w komplecie sporo satysfakcji. Zresztą więcej niż dobrze wypadli także pozostali debiutanci, bo dwie asysty zaliczył Michal Škvarka, a chyba najbardziej szczęśliwym piłkarzem po poniedziałkowym meczu był Mateusz Młyński. Wprawdzie zaczął go na ławce, ale po półrocznym "karnym" rozbracie z piłką na murawę wszedł i ustalił wynik zawodów.

Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak z utęsknieniem czekać na kolejne spotkanie. No i mieć nadzieję, że znów będziecie mogli wystawić co najmniej tak samo dobre noty, jak te poniżej.

Oto komplet wyników

Yaw Yeboah 8.39
Aschraf El Mahdioui 7.44
Jan Kliment 7.21
Matěj Hanousek 7.13
Gieorgij Żukow 7.03
Mateusz Lis 7.02
Michal Škvarka 6.89
Mateusz Młyński 6.87
Michal Frydrych 6.75
Konrad Gruszkowski 6.60
Piotr Starzyński 6.29
Maciej Sadlok 6.27
Stefan Savić 5.88
Pozostałe oceny:
Praca trenera: Adrián Guľa 7.53
Oceń atmosferę na trybunach 7.28
Gra Wisły w ofensywie 7.27
Gra zespołu: WISŁA KRAKÓW 7.20
Gra Wisły w defensywie 6.55
Gra zespołu: Zagłębie Lubin 4.10
Praca sędziego: Piotr Lasyk 3.79
Dor Hugi, Nikola Kuveljić i Felicio Brown Forbes - grali zbyt krótko i nie byli oceniani w tym meczu.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~Tom123123
Już czekam
na potwierdzenie niezłej dyspozycji i mecz ze Słoniami! Jazda jazda jazda...

52            -4
~~~Fan 1906
Praca sędziego
Aż 3.79 ludzie nam dawał żółte kartki za byle co a Zagłębie Lubin z kontuzjowało nam Yeboaha i nie dostali nawed żółtej kartki+ jeszcze nie słuszny karny jak dla mnie to Lasyk powinien dostać maks. 1.75

97            -9
~~~Lando
TSW1906
Fenomen... 5 debiutantów - kapitalny mecz, świetne oceny... Nie pamiętam takiej sytuacji...

79            -4
~~~Kibic 20
Sedzia
Zdecydowanie za wysoko, wykartkowal naszych, a Zagłębie oszczędzał, pomimo u naszych 2 kontuzje po faulach.A niesłusznie przyznany karny, bez waru? Dla nas przyznany ewidentny, a potrzebował Varu!! Odemnie dostał tylko 1.Na więcej nie zasłużył.

82            -7
~~~Arni z Bykowa
Lasyk na prawie 4? Żart
Można się zgodzić ze wszystkim ale nie z oceną Lasyka! To było łajzowanie w jego wykonaniu. Jak można dyktować takiego karnego dla Zagłębia? To skandal. W dobie VAR?! A nad ewidentną ręką obrońcy Zagłębia debatował trzy minuty. To jakaś sędziowska pokraka. Kartki dla nas od razu. Polowanie na Yawa bez napomnienia. Rozumiem euforię po rozniesieniu Zagłębia i łagodniejsze potraktowanie Lasyka ale za takie bagno to należy mu się max 1.5 Jakby Filip Starzynski strzelił nam z lewego karnego to moglibyśmy inaczej dzisiaj pisać. Ignorant

73            -2
Maxi
Ten Lasyk nie lubi Wisły i tyle
Ja mu dałem notę 1 ale nie ma co się na nim wyżywać jak widać jak zespół dobrze gra to nawet sędzia przeciwnikom nie pomoże

60            -1
~~~goal
Yeboah jest jeszcze lepszy, ...
gdy ma wokół siebie dobrych piłkarzy. Obyśmy mogli tak dobrze oceniać zawodników po piątym czy ósmym meczu.

35            0
~~~ SMOK
Spokojnie ludziska
Ja bym się tak jeszcze nie podniecał. Niby Wisła kontrolowała ten mecz ale to jednak zagłębie oddało więcej strzałów na bramkę. Jak to możliwe? Wygraliśmy, 3 pkt zostają w Krakowie ale musimy poczekać na następne mecze. Śmieszy mnie to cale podniecanie się, ze Wisła zajęła miejsce lidera. Tak samo dziennikarze. Gallu powinien im w gębę powiedzieć "opanujcie się bo mamy ledwie 3 punkty więcej od strefy spadkowej".

9            -9
~~~Obserwato r
Mecz
Lasyk mniej niż zero

4            0