Środa, 28 lipca 2021 r.

Bilety na mecz wyjazdowy z Bruk-Betem Termaliką

W najbliższą sobotę, tj. 31 lipca, o godzinie 17:30 - piłkarze krakowskiej Wisły rozegrają mecz ligowy w Niecieczy, z tamtejszym Bruk-Betem Termaliką. Nasz klub rozpoczyna sprzedaż wejściówek dla fanów "Białej Gwiazdy" na tę potyczkę.

Koszt biletu wynosi 25 złotych. Sprzedaż prowadzona jest w dedykowanej kasie zastępczej Strefy Kibica Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie (kasa numer 10) od środy 28 lipca od godziny 13:30 do piątku 30 lipca do godziny 15:00 lub do wyczerpania puli wejściówek.

Do zakupu biletu nie jest wymagane posiadanie Karty Kibica, przy zapisie należy podać imię i nazwisko oraz numer PESEL. Jedna osoba może nabyć wyłącznie 3 wejściówki.

Pierwszeństwo w zakupie otrzymają osoby, które wzięły udział w wyjazdowym meczu Piast - Wisła.

Klub przekaże informacje gospodarzowi wydarzenia, który na podstawie listy wydrukuje imienne wejściówki. Bilety zostaną rozdysponowanie przed wejściem kibiców na sektor gości.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Wyjazdowi cz
Mecz
Po co piszecie jak biletów juz nie ma

15            -18
~~~kola
@Wyjazdowicz
Są (czy też były) na sektor gości, dziś kupowałem.

8            0
~~~Wislak1
Bilety
Witam panowie są jeszcze bilety opłaca się jechac pod stadion Man80 km

7            -1
~~~Daniel190 6
Mecz
Kupować na sektory gospodarzy jeśli już nie ma biletów w puli! Najbliższy wyjazd !

7            0
macio1906
Bilety
zakupione dzisiaj a ten koleś co wczoraj pisał że nie ma to pewnie od garbatych nosów jeszcze tylko dwa dni 97km do przejechania i bardzo liczę na zwycięstwo i jeszcze lepszą grę niż u Nas. Najbardziej mnie cieszy że widać powoli zamysł gry a nie bieganie bez sensu, potrzebujemy czasu i jeszcze raz czasu, widać że nowe nabytki mają jakość a i Żukow i Yeboah (chyba tak się pisze) odżyli u nowego trenera. Pozdrawiam i życzę zwycięstwa :)

7            0