Poniedziałek, 2 sierpnia 2021 r.

Wiślacka moc atrakcji na meczu z SSC Napoli

Mecz z okazji jubileuszu 115-lecia Białej Gwiazdy z pewnością dostarczy wielu boiskowych emocji, o które zadbają piłkarze krakowskiej Wisły oraz SSC Napoli mający wybiec już w środę 4 sierpnia, punktualnie o godzinie 18:00, na murawę Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana.

Warto jednak już wcześniej stawić się przy R22, gdzie czekać będzie na Was mnóstwo atrakcji. Oczywiście, nie zabraknie również uroczystości związanych z wiślackim jubileuszem.

Przedmeczowe atrakcje zlokalizowane na parkingu od strony ulicy Reymonta już od godziny 14:30 pozwolą Wam w miłej i przyjaznej atmosferze oczekiwać na pierwszy gwizdek sędziego. Na przybyłych kibiców czekać będą strażacy z OSP Bolechowice, którzy odsłonią kulisy funkcjonowania jednostki. Nie zabraknie pokazu gaszenia pożaru czy testów sprawnościowych. Dla głodnych (nie tylko piłkarskich wrażeń) z pomocą nadjadą foodtrucki, a spragnieni nutki sportowej rywalizacji znajdą miejsce dla siebie w strefie Akademii, gdzie nie zabraknie między innymi miniboiska oraz stołu do teqballu. Będzie także możliwość wzięcia udziału w piłkarskim treningu. Fani będą mogli również odwiedzić strefę Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, która zaprezentuje wszystkie swoje sekcje. Strefa atrakcji będzie idealnym miejscem, by pomalować twarz w niebiesko-biało-czerwone barwy czy wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami. Ponadto w Sektorze Rodzinnym czekać będzie na Was fotobudka.

Atrakcji nie zabraknie również wtedy, gdy już zasiądziecie na trybunach. Jeszcze przed rozpoczęciem spotkania na murawie odbędzie się oficjalna prezentacja Ambasadorów obchodów Jubileuszu 115-lecia Wisły Kraków. Na około kwadrans przed meczem nastąpi pożegnanie dwóch zasłużonych zawodników klubu z R22 - Rafała Boguskiego i Łukasza Burligi. Będzie to ostatnia okazja, by podziękować im za lata występów w koszulce z białą gwiazdą. Dodatkowo, zaprezentowani i docenieni zostaną również Sponsorzy wiślackiego jubileuszu.

W przerwie piłkarskich zmagań kibice będą mogli podziwiać sportowców reprezentujących wszystkie sekcje TS Wisły Kraków. Na murawie nie zabraknie także przedstawicieli nowo powstałego kobiecego zespołu, drużyny Amp footballu, blind footballu czy esportu.

Po końcowym gwizdku sędziego nastąpi ostatni punkt środowych uroczystości, którym będzie uhonorowanie sportowców Towarzystwa Sportowego, a także obu jedenastek 115-lecia Białej Gwiazdy ­- Retro oraz Złotej Ery.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

msn
Wejście na stadion
W ramach podstawowych atrakcji dobrze byłoby aby udało się bez problemów wejść na stadion. Wejście podczas meczu z Zagłębiem było mało atrakcyjne...

37            -4
~~~SMOK
msn
Na stadion nie można wchodzić ze względów bezpieczeństwa natomiast jakieś grupowe wejścia najmłodszych (do 7 lat) tylko na murawę boiska i możliwość kopnięcia piłki zaskarbi sobie przyszłych kibiców oraz przede wszystkim przyszłych zawodników szkółki Wisły

6            -6