Sobota, 7 sierpnia 2021 r.

Gieorgij Żukow przeszedł operację

Podczas meczu towarzyskiego z SSC Napoli Gieorgij Żukow doznał złamania trzeciej i czwartej kości śródręcza w lewej ręce. Zawodnik w piątek przeszedł już operację.

Dotychczas Żukow zagrał w 41. meczach Wisły, strzelając w nich jednego gola.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

GrzegorzS
No ot tą dłonia przez 6 tygodni kur nie pomaca
i szklanki "mleka" do ręki nie weżmie, ale na następny mecz jak przepracuje normalnie tydzień na treningach to spokojnie w Mielcu wyjdzie w podstawowym składzie bez problemów. To na szczęście jest piłkarz nożny a nie koszykarz, siatkarz, strzelec..., itd. W brydża też za dziadka będzie mógł robić a i w szachy zagra. Zdrowia życzę.

59            -73
~~~stint
no to czas
na Plewkę..... od razu na głęboką wodę po kontuzji... no i Młyński za Strzyńskiego

57            -51
~~~Kibic 20
Gieirg
Dużo zdrowia, rekonwalescencji bez kompikacji i szybkiego powrotu na boisko.

83            -36
Kosmaty
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Szkoda, bo zaczął wracać do wysokiej formy i jeszcze zanim zdążył ją ustabilizować, to przypałętała się kontuzja ;( Ale mam nadzieję, że sprawnie przejdzie rehabilitację i szybko wróci do zdrowia i odbuduje formę po powrocie do gry. Mimo Jego kontuzji o drużynę jestem spokojny. Pod okiem Guli powoli zaczął się poprawiać Kuveljić, a po kontuzji wrócił Plewka. Ta dwójka będzie potrafiła go zastąpić, a jednocześnie z ich charakterystyką (Nikola stricte defensywny, a Plewka bardzo dobrze czyta grę i potrafi podporządkować się boiskowym potrzebom) mogą dobrze uzupełniać się z El Mahdiouim. Nasza siłą ofensywna nie powinna spaść (zwłaszcza jeśli będzie grał Plewka, który potrafi dynamicznie zagrać w ofensywie), a spójność gry defensywnej powinna się wyraźnie poprawić. Ciekaw jestem jak to teraz trener poustawia, niemniej jestem spokojny o efekty.

29            -42
Piotrek Dopingujący
@GrzegorzS, ot alfons teoretyk
Życzę ci żeby cię ktoś piłka w rękę złamana nastrzelił. Naturalnie zależy wszystko od poziomu skomplikowania danego złamania, ale komentarze twojego typu każdego co coś trenował doprowadzają do w******nia.

17            -39