Środa, 11 sierpnia 2021 r.

CASS nadal sponsorem Wisły Kraków

Firma CASS Construction and Steel Structures pozostanie sponsorem krakowskiej Wisły. Umowa została przedłużona aż do czerwca 2024 roku.

Współpracę CASS z Wisłą Kraków zapoczątkowało ufundowanie zgrupowania pierwszej drużyny "Białej Gwiazdy", które odbyło się w maju 2020 roku w Arłamowie. Od tego czasu CASS regularnie angażuje się w inicjatywy, wspierając klub na rozmaitym polu. Jednym z projektów zrealizowanych w ostatnim czasie jest utworzenie tymczasowej Strefy Kibica z dedykowanym brandingiem na placu przed stadionem od strony ulicy Reymonta. Ponadto w obliczu jubileuszu 115-lecia krakowskiego klubu firma postanowiła dołożyć cegiełkę do organizacji wydarzeń z okazji obchodów, obejmując patronat jako Sponsor.

W ramach nowej umowy logo CASS Construction and Steel Structures nadal będzie widoczne na spodenkach piłkarzy Białej Gwiazdy. Pojawi się ono także na strojach zawodników drużyn od U-7 do U-18. Firma oficjalnie dołączy do grona Sponsorów Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. To nie jedyna forma zwiększenia zaangażowania, bowiem CASS zdecydował się także wspierać - jako Sponsor Główny - nową dywizję sekcji esportowej, co pozwoli na rozszerzenie struktur i otwarcie drogi do realizacji kolejnych celów rozwojowych. Szczegóły i informacje na temat projektu ujrzą światło dzienne w najbliższym czasie.

- Jesteśmy dumni z przedłużenia umowy z firmą CASS Construction and Steel Structures, która doskonale wpisała się i zakorzeniła się w środowisku biznesowym Wisły Kraków. Trwa wspólne - coraz śmielsze - stąpanie po piłkarskiej mapie Polski, a także realizacja celów sportowych i organizacyjnych. Cieszymy się, że kooperacja została wniesiona na jeszcze wyższy poziom, a klub może rozszerzać swoje działania o dodatkowe obszary, w tym te zahaczające o futbol młodzieżowy oraz o emocje na wirtualnym ekranie w ramach sekcji esportowej. Dziękuję za zaufanie i za wiarę w powodzenie projektów, które razem współtworzymy - powiedział Dawid Błaszczykowski, Prezes TS Wisła Kraków SA.

- Wisła Kraków to klub z bogatą historią i tradycją, który pragnie współtworzyć szerokie grono miłośników polskiej piłki nożnej. Wraz z firmą CASS mamy tę przyjemność, co napawa nam ogromną dumną. Widać, że Wisła płynie we właściwym kierunku, a Biała Gwiazda świeci coraz jaśniejszym blaskiem, ale wierzę, że kolejny wspólny sezon przyniesie jeszcze więcej emocji w najlepszym możliwy wydaniu, ciesząc grono Partnerów, Sponsorów i Kibiców - dodał Grzegorz Krupa, Prezes Zarządu CASS Construction and Steel Structures.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

Mario
Dziękujemy za wsparcie
Każdy sponsor się liczy!

46            -2
GrzegorzS
Podziękowania dla firmy
i gratulacje za dobry wybór.

44            -1
~~~Bebetto
Jako kibic dziękuje za wsparcie przez CASS
Myślę, że wiele kibiców myśli podobnie. Szacunek dla CASS.

48            -4