Czwartek, 12 sierpnia 2021 r.

Ruszyła sprzedaż online jubileuszowych koszulek Wisły Kraków

Wisła Kraków rozpoczęła sprzedaż online jubileuszowej koszulki. Dostępna jest w rozmiarach od S do XL w cenie 379 złotych.

Numery nadawane będą w kolejności zamówień. Możliwe będzie także dokonanie personalizacji. Realizacja wysyłki do klientów nastąpi od środy 8 września.

Koszulkę zamówić można pod adresem sklep.wisla.krakow.pl »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

sk04
Marketing w Wisełce to jest dramat!
O godz. 17.00 nie można zakupić koszulki w rozmiarze XL pomimo, że jest zamawiana w systemie pre-order! W sytuacji, kiedy Klub mógłby zarobić miliony złotych przy sprzedaży tych trykotów, Włodarze decydują o ograniczeniu ich sprzedaży już nie tylko do ilości (1908!), ale także do ich rozmiaru! Ręce opadają!

7            -2
~~~PINIOwski
KOMEDIA.....
Rozumię można ograniczyć do 1906 numerowanie koszulek , ale ograniczenie dalszej sprzedaży to KPINA - rozmiarówka to chyba na chińskich poławiaczy planktonu " NOMEN OMEN" poprzednie mimo że rozmiary są rozpisane to pasują tlko do 145 cm wzrostu i 36 kg - OPAMIĘTAJCIE SIĘ właściciele

3            -2
~~~Heh
Cyrk
Szkoda że jeszcze jedynki przed tą 3 nie postawią. Koszulki powinny być w przystępnej cenie, może za 99 ktoś by chciał a nie za prawie 4 stówy... Masakra

8            -3