Czwartek, 12 sierpnia 2021 r.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem ze Stalą

W spotkaniu 4. kolejki ligowej sezonu 2021/2022, w którym zmierzymy się na wyjeździe ze Stalą Mielec, trener zespołu Wisły Kraków - Adrián Guľa - nie będzie mógł skorzystać, podobnie jak przed tygodniem, z dwóch zawodników.

Z powodu kontuzji wykluczony jest bowiem nadal występ Giergija Żukowa oraz Alana Urygi.

- Nie może jeszcze dojść do kontaktu z przeciwnikiem, ale już jest w treningu. Zobaczymy za ile dni będzie mógł zagrać w meczu - powiedział o kontuzji ręki swojego pomocnika z Kazachstanu trener Guľa.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Komentato r pracy trenera
Kiepski trener
Spuści nas jak tak dalej pójdzie

14            -180
~~~Konkord88
@[...] z 1. komentarza
Nooo, czas najwyższy na zmiany! podobno Zidane ma przyjść trenować bo usłyszał, że wtedy będzie mógł sobie zrobić zdjęcie z Kubą. Powiedział też w wywiadzie, że z tą ekipą chce wygrać Ligę Mistrzów jeszcze przed końcem sezonu.

33            -20
Tss
do Komentato r pracy trenera
Czy wy pasiaste przygłupy naprawde myślicie, że niewiemy, iż to wy piszecie większość pesymistycznych komentarzy na tym forum. JAkieś pare misięcy temu było tu normalnie ale od jakiegoś czasu widać jak na dłoni, że ponad 20 procent wpisów nie jest od kibiców Wisły. Ja wiem, że wy całe życie jesteście w naszym cieniu i samo wpisanie jakiegoś komentarza na naszym forum podnosi waszą samoocenę, ale zrozumcie że w dłuższej perspektywie to nic nie zmieni. Bo któregoś pięknego dnia obudzicie się szczęsliwi ale wstaniecie rano ubierzecie koszulkę swojego klubu staniecie przed lustrem i zdacie sobie sprawę, że dalej nic nie jesteście warci.

103            -14
osjan
do komentatora pracy trenera
Jeśli chodzi o spuszczanie, to kiedyś ktoś niepotrzebnie się spuścił i przez to powstał taki dureń jak ty.

59            -9
~~~Wislaczek
Odbic Sie
Po takiej wstydliwej porazce jak z Rakowem to oczekuje nic innego jak zapier******* po boisku i 3pkt. Inaczej to nic z tego nie bedzie.

43            -2
~~~Klofee
Gadanie trenerów
Czy każdy trener pracujący w Wiśle zawsze musi gadać takie pierdoły że wierzy, że jedzie po zwycięstwo, że muszą wygrać...zwykłe pier...wiadomo że w piłkę się gra by być mocnym wierzyć i wygrać gadają takie głupoty a potem celnego podania w meczu nie robią o 70 min się kopia po czołach..

16            -22
~~~Zen
Jak na razie
drużyny nie ma ,bardzo słabo w obronie , pomoc nie istnieje , napastnika dalej brak

12            -10
~~~tom123123
komentarz do komentarzy
1. do " ~~~Komentato r pracy trenera" - to nawet szkoda komentarza - nie mój poziom 2. do "~~~Klofee" - kolego weź pod uwagę, że pytania zadają dziennikarze. Po drugie przecież w pewnych sytuacjach coś musi powiedzieć bo jak odpowie w dwóch zdaniach to powiesz, że trener "Tempak". No i trener nie gra wiec podania niecelne to pretensje do zawodników. Ale na spokojnie 3. Mój komentarz do tematu artykułu - " Albo chłopaki przestali trenować albo zaczęli trenować z głową" ponieważ jak widać nowych kontuzji brak a obecnie dwie to nieszczęśliwe zdarzenia (Alan wakacje a Żukow całkowity przypadek - ręka). Jazda Jazda Jazda

4            -5
~~~szczebele k
Jest kim zastępować tych co zawiedli z Rakowem
Sytuacja kadrowa lepsza niż dobra, więc mam nadzieję, że ktoś zastąpi Kuveljicia nie ważne czy to będzie Plewka czy Skvarka przesunięty z 10-tki , bo ta dwójka wie po co biega na boisku.

2            -3
~~~senior66
raków
jednak nie przegraliśmy z cieniasami /Raków/ jak było sugerowane; trener,trener jeszcze raz....muszą się pewne rzeczy ułożyć... wiara w swoje i ochota na lepsze...no to do roboty !

8            -1