Sobota, 14 sierpnia 2021 r.

CLJ: Wisła Kraków - Górnik Zabrze 3-0

Bardzo dobrze rozpoczęły się nowe rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów dla zespołu krakowskiej Wisły. Młodzi wiślacy w spotkaniu 1. kolejki sezonu 2021/2022 pokonali Górnika Zabrze aż 3-0.

Wisła Kraków - Górnik Zabrze 3-0 (1-0)

1-0 Kacper Chełmecki (27.)
2-0 Bartosz Seweryn (73.)
3-0 Bartosz Seweryn (77.)

Wisła: Kacper Szewczyk - Mariusz Kutwa (87. Tafara Madembo), Paweł Koncewicz-Żyłka, Kamil Głogowski, Filip Jania (87. Ashley Akpan) - Bartosz Seweryn, Dorian Gądek, Kacper Duda, Michał Głogowski (58. Mateusz Stanek), Arkadiusz Ziarko (80. Franciszek Stachoń) - Kacper Chełmecki (80. Feliks Grzybowski).

Żółta kartka: Kutwa.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Kibic 20
Młodzież
Super, gratulacje. Po tak zawiedzionym piątku, przynajmniej młodzież przyniosła trochę uciechy. Oby tak dalej walczyli!!

64            -2
~~~Kibic
Szacun
Szacun dla naszej młodzieży walka do końca mecz pod katrola 40 stopni w słońcu a oni walczą do końca mimo korzystnego wyniki zapraszam nasze gwiazdy z pierwszej drużyny niech zobaczą co znaczy zostawić serducho na boisku. Panie trenerze tu są zawodnicy którzy będą grać do ostatniego gwizdka nie trzeba ściągać młodych z innych klubów oni są na miejscu. A co do Dudy który grał ,ten gościu musi dostać szansę na granie jak będzie miał obok siebie zawodników z umiejętnościami to pokaż co jest warty

38            -7
~~~Onomatope jus
Gratulacje
To nie jest tak, że nasi włodarze nie mają planu. Mają i to niezły - patrz rozwój Akademii, trener z referencjami, który dostał w istotnej części graczy jakich chciał, sponsorzy, marketing, redukcja długu. Mam nadzieję, że tym razem mistrzostwo CLJ U -18 będzie nasze. Naprawdę, trzeba ustalić to jako jeden z priorytetów - Wisła ma w końcu coś wygrać! Nawet za cenę Starzyńskiego w juniorach pod koniec sezonu.

25            -6
~~~Czesław Mroczek
Co z młodymi talentami
Młodzi gdyby byli nawet mega dobrzy ,to trener pierwszej drużyny nie da im pograć. Muszą grać jego wybrańcy z Czech i Słowacji Starzyński oraz Plewka pograją lecz tylko na treningu ewentualnie końcowe 2 minuty Teraz Wisła będzie czesko słowacka z domieszką bałkańską.

19            -34
~~~Kibic
Clj18
Co nam da mistrzostwo Polski clj18 teraz mamy wice mistrzostwo i co ilu z tych chłopaków gra w pierwszym składzie Wisły na tą chwilę żaden Starzynski ława Duda i Żyłka schodzą do clj18

30            -8