Bilety na mecz wyjazdowy z Górnikiem Łęczna

W najbliższą sobotę, tj. 21 sierpnia, o godzinie 20:00 - piłkarze krakowskiej Wisły rozegrają mecz ligowy w Łęcznej z tamtejszym Górnikiem. Nasz klub rozpoczyna sprzedaż wejściówek dla fanów "Białej Gwiazdy" na tę potyczkę.
Koszt biletu wynosi 30 złotych. Sprzedaż prowadzona jest w dedykowanej kasie zastępczej Strefy Kibica Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie (kasa numer 10) od środy 18 sierpnia od godziny 15:30 do piątku 20 sierpnia do godziny 15:00 lub do wyczerpania puli wejściówek.
Do zakupu biletu nie jest wymagane posiadanie Karty Kibica, przy zapisie należy podać imię i nazwisko oraz numer PESEL. Jedna osoba może nabyć maksymalnie trzy wejściówki.
W pierwszy dniu sprzedaży zakupu mogą dokonać wyłącznie osoby, które wzięły udział w wyjazdowym meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków.
Źródło: Wisła Kraków SA
Redakcja
Tagi:
Zobacz także:
- « Cezary Kulesza nowym prezesem PZPN
- « Mateusz Młyński powołany do młodzieżowej reprezentacji Polski
- « Wisła zagra jubileuszowo z Garbarnią
- « Podsumowanie 4. kolejki PKO Ekstraklasy
- Debiut Łukasza Burligi w Wieczystej »
- Konrad Gruszkowski w kadrze Polski U-20 »
- Łukasz Kuźma sędzią meczu Górnik Łęczna - Wisła Kraków »
- Trzech wiślaków w kadrze U-19 »
Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:
- « Ángel Rodado na dłużej w Wiśle Kraków!
- « Wygrana Wisły w próbie generalnej przed sezonem
- « Porażka z Ironi, gol Rodado
- « James Igbekeme podpisze nowy kontrakt z Wisłą Kraków
- « Mariusz Jop po ostatnim sparingu tego lata
- « James Igbekeme ponownie w Wiśle Kraków