Piątek, 20 sierpnia 2021 r.

Bilety na mecz z Legią dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19

Wisła Kraków uruchomiła dziś sprzedaż biletów na zbliżający się mecz z warszawską Legią dla osób zaszczepionych przeciw COVID-19.

Do zakupu biletu stacjonarnego dopuszczone zostaną wyłącznie osoby zaszczepione przeciwko COVID-19, które dobrowolnie okażą zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego (w przypadku szczepionek dwudawkowych konieczne jest przyjęcie obu dawek) mającego miejsce przynajmniej 14 dni wcześniej. Oświadczenia będą całkowicie anonimowe i posłużą wyłącznie w celu ustalenia liczby zaszczepionych uczestników zgodnie z wymogami rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii i nie będą wiązane z jakimikolwiek danymi osobowymi.

Zakup wejściówek online » możliwy będzie po uprzednim dobrowolnym zaznaczeniu w systemie potwierdzającym dwudawkowe szczepienie. 


Osoby, które nabyły abonamenty w sprzedaży zamkniętej (tj. do 13 lipca) prosimy o sprawdzenie swojego miejsca TUTAJ ». Ponadto zaszczepionych karnetowiczów prosimy o zalogowanie się na swoje konta i zaznaczenie odpowiedniego pola z informacją o odbyciu szczepienia, co dodatkowo umożliwi sprzedaż biletów dla osób niezaszczepionych w kasach. Karnetowcy - po zalogowaniu się na swoje konto - również mogą dobrowolnie oświadczyć odbycie szczepienia, co umożliwi zakup biletów w kasach osobom niezaszczepionym.

UWAGA! W kasach dostępne są ostatnie wejściówki dla osób, które nie są zaszczepione.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


19    Komentarze:

~~~KOMOR
Że co [...]?!
Chyba żartujecie?!

32            -47
pumex77
Nie działa, jak zwykle
Chciałem, o ja głupi zrobić dobrze Wisełce, i zgłosić się jako zaszczepiony. Niech sprzedadzą więcej biletów, nic mnie to nie kosztuje. Kliknąłem "tutaj". I gówno. "Podane dane są błędne". Rzygać się chce z tym nowym systemem. Chyba znam swój PESEL? Chyba widzę numer karty kibica skoro mam ją przed nosem? Biletu na Neapoli też nie mogłem kupić. Nie mogę sprawdzić gdzie mam miejsce. Jak dobrze, że mamy nowy system, jak dobrze, że mamy świetnego prezesa, którego jedyną kompetencją do bycia prezesem jest bycie braciszkiem Kuby. A jutro pewnie znowu dostaną w dupę w Łęcznej, w końcu to krwiożerczy górnicy węgla kamiennego z lubelszczyzny. ja pier....

34            -23
~~~tobi1906
jaja
Koniec z tą ściemą Covidowa-ludzie otwórzcie oczy!!

52            -57
~~~Seba
Segregacja sanitarna
Oświadczam, że do czasu zaniechania stosowania tej absurdalnej segregacji sanitarnej wstrzymuję swoje wpłaty na Socios.

49            -68
trogdor
@Seba
A czy do czasu zaprzestania segregowania na tych z certyfikatem zapewniającym bezpieczne użytkowanie pojazdu bo potwierdzającym zdobytą wiedzę i umiejętności (w skrócie prawo jazdy) i resztę wstrzymujesz się z korzystania z dróg publicznych? Jeśli nie to to trochę niekonsekwentny jesteś.

36            -40
~~~Rado
!?!?!
Faszyści!!

37            -37
~~~tabaluga
@trogor
Nie porównujmy zdobywanej przez 150 lat wiedzy na temat pojazdów mechanicznych przez człowieka, kursów, znaków, świateł drogowych do szczepienia czymś czym tak serio nie zostało przebadane. Sam jestem zaszczepiony, ale nie mam nic do tych, którzy tego nie zrobili skoro ostatnie badania na temat "szczepionki - niepłodność" naukowcy zaczęli przeprowadzać na szczurach. Porównanie bez sensu. Jeden wypije surowe jajko i idzie biegać, drugi wypije i nie dobiegnie do toalety, zobaczymy wszyscy jak to będzie.

26            -11
~~~Seba
Trogdor
To nie ma żadnego związku. Prawo jazdy mimo wszystko reprezentuje jakąś uzyskaną wiedzę i zdobyte umiejetności. Szczepienie nie, a zwłaszcza szczepienie na chorobę o smiertelności mniejszej niż grypa, które nie służy niczemu innemu, niż zyskom firm farmaceutycznych, wspieranych przez płatnych akwizytorów z tzw. Rady Medycznej.

26            -19
~~~palec1906
trogdor
Cóż za [...]yczny przykład!

19            -12
~~~Rafik
System biletowy Wisły i wszystko jasne...
'Osoby, które nabyły abonamenty w sprzedaży zamkniętej (tj. do 13 lipca) prosimy o sprawdzenie swojego miejsca TUTAJ >>. Ponadto zaszczepionych karnetowiczów prosimy o zalogowanie się na swoje konta i zaznaczenie odpowiedniego pola z informacją o odbyciu szczepienia, co dodatkowo umożliwi sprzedaż biletów dla osób niezaszczepionych w kasach. Karnetowcy - po zalogowaniu się na swoje konto - również mogą dobrowolnie oświadczyć odbycie szczepienia, co umożliwi zakup biletów w kasach osobom niezaszczepionym.' - nie ma tam takiej opcji...

1            -2
~~~Kibic 20
Bilet
Nie miejcie pretensji o obostrzenia, bo nie wydaje je zarząd Wisły, one są ogólnopolskie. Zarząd też by chciał pełen stadion, bez segregacji na szczepionych czy nie, ale co mają zrobić? Wpuścić pełen stadion, bez sprawdzania, czy ktoś zaszczepiony, czy nie? A kto zapłaci karę? A ta kara mogą być mecze bez publiczności do końca sezonu!! Tak, że nam kibicom pozostaje się tylko dostosować do przepisów. Poza granicami kraju też mają obostrzenia, nie tylko my.

31            -7
kibic z R22
Segregacja
Jest ona oczywiście haniebna ale nie jest winą Wisły i niestety żeby można walczyć o jej brak musiałyby kluby wszystkie wystąpić przeciwko wspólnie, to by się odbiło zresztą głośnym echem ze względu na marki i uznanie co by nie patrzeć jakie w społeczeństwie mają ludzie zarządząjący nimi, jeden klub nic nie zrobi, więc życzmy sobie by wróciły normalne a zaszczepionym popierającym segregację zalecam trochę pokory nie dalej jak dwa tygodnie mówiłem ludziom w swoim otoczeniu, że te śmieszne paszporty covidowe im poskracają i na pewno nie będą rok ważne i co pierwszy kraj póki co tylko Austria właśnie to zrobił. Nie dla segregacji tak dla normalności ale potrzeba jedności a nie wylewania żali na siebie wzajemnie

17            -7
Raptor
kibic z R22
Rozumiem, że Ty będziesz wyznaczał granice tej normalności? Bo widzisz, moje wyobrażenie normalności jest jednak trochę inne. Czyli nie cieszy Cię fakt, że Ty będziesz mógł podróżować ale to, że inni też nie będą mogli? Urocze :) I jakże normalne!

8            -19
~~~Wiślak
To nie wina Wisły
To nie wina Wisły. Ten przepis z punktu widzenia prawnego jest pewnie nielegalny jak cała masa obostrzeń COVIDowych, łącznie z maskami na zewnętrz ale i głupi z punktu widzenia medycznego. Tylko co my możemy teraz zrobić? Jeśli chodzi o stadion to nic więc niech osoby zaszczepione po prostu zaznaczają, że są zaszczepione aby odblokować wejście pozostałym Wiślakom. A jak kogoś boli obecna sytuacja w kraju to będę pewnie niebawem prostey anty segregacyjne w Polsce na wzór francuskich więc będzie można się wykazać. Presja ma sens - rząd wycował się już z kilku szkodliwych pomysłów właśnie pod wpływem presji społecznej więc od nas zależy jak długo jeszcze ten cyrk covidowy potrwa. Pozdrawiam.

8            -8
~~~Nick
@trogdor
A czy prawo jazdy cokolwiek daje? Po Polsce jeżdżą prawie wyłącznie posiadacze takiego dokumentu i wypadków nie brakuje, kierowcy często przepisów nie znają, a i takich co z samymi umiejętnościami prowadzenia jest kiepsko również nie brakuje. A wiesz dlaczego po prostu władza jeszcze nie wprowadziła obowiązkowego szczepienia? Przecież inne szczepienia są obowiązkowe. Nie mogą tego zrobić bo te konkretne szczepionki są oficjalnie w fazie testów. A do eksperymentów medycznych nie wolno zmuszać. Więc wymusza się innymi sposobami. Też niezgodnymi z prawem, bo dyskryminacja jest zakazana, ale to już spadnie na organizatorów imprez.

13            -4
~~~trogdor
Odpowiem zbiorczo
To moja wina - nie zrozumieliście analogii. Prawo jazdy jest certyfikatem wydawanym wysegregowanej grupie ludzi (którzy zdali egzamin). Był to tylko przykład, że żyjąc wśród ludzi zawsze jesteśmy segregowani w ten czy inny sposób wiec śmieszy mnie jak ktoś właśnie to odkrywa. Wolicie jaśniejszy przykład to proszę - wizy i generalnie ruch transgraniczny to segregacja ludzi w najczystszej postaci - czy się na to nie oburzacie? . .[]. . Mogę zrozumieć niechęć do szczepienia - mimo że nie ma to żadnego merytorycznego podłoża a jedynie emocjonalne. Ale ok - wszyscy ludzie mają swoje lęki (to nie krytyka - jedynie obserwacja). Nie rozumiem jednak tego, że niezaszczepieni oburzają się na to, że są poddani większemu rygorowi sanitarnemu skoro z własnego wyboru (do którego mają prawo) sami się do grupy większego ryzyka zasegregowali. Nie chcecie się szczepić to się nie szczepcie - ale też ponieście konsekwencje swojej decyzji. .[]. . Powiecie że szczepionki są nieskuteczne - a jakie macie na to dowody? podpowiem- naukowe a nie anegdotyczne jak "bo ktoś się pochorował po szczepieniu". .[]. . Powiecie że szczepionki są niepewne bo zrobione za szybko - po 1. największe zyski czasu zostały osiągnięte przyśpieszając administracyjne procedury, kiedy wszyscy się na tych szczepionkach skoncentrowali (w normalnych czasach bada się i wiele leków i szczepionek i trzeba czekać w kolejce na samo postępowanie administracyjne) a po 2. te szczepionki nie zostały zrobione od podstaw w niecały rok jak się wielu wydaje. Same techniki robienia i działania szczepionek (bo różne zostały użyte do różnych szczepionek) są już znane i były używane wcześniej, pracę należało wykonać głównie przy przygotowaniu materiału genetycznego konkretnego wirusa do wytworzenia reakcji organizmu. A DNA koronawirusów było mapowane od czasów SARS, w tym przez polskich naukowców. I m. in. ci naukowcy w zeszłym roku upublicznili swoje wyniki dzięki czemu więcej ośrodków naukowych mogło nad nimi pracować. Ludziom się to wszystko wydaje podejrzane - a w rzeczywistości jest to pokaz siły i skuteczności nauki, zwłaszcza tej otwartej na wymianę wiedzy. No i generalnie pokazuje jak ważne są badania podstawowe - i jak bez nich ciężko robić badania aplikacyjne. .[]. . Są jeszcze tacy co negują samą epidemię - to już jest negowanie najprostszych statystyk: w 2020 generalna śmiertelność była w Polsce najwyższa od czasów II WŚ - skądś się to wzięło - jak nie z pandemii to powiedzcie z czego? tylko nie wyskakujcie z "morderczym lockdownem" - w tym czasie dalej mieliśmy lepszy dostęp do służby zdrowia i nowoczesnych leków niż np. w latach 50-tych czy 60-tych a śmiertelność i tak była wyższa teraz. .[]. . Pojawiła się wypowiedź ze samochody znamy od 150 lat a ta szczepionka jest nowa więc przyjmując ją poddajemy sie eksperymentom naukowym. Dużo tu do rozpakowania więc: trzymając się analogii motoryzacyjnej to nowa szczepionka jest jak nowy model samochodu - nikt nie robi ich od zera a wykorzystując wiedzę zebraną przy wcześniejszych modelach. Na marginesie pierwsze samochody powstały w 2 połowie XIX wieku a pierwsze skuteczne szczepionki pod koniec wieku XVIII wiec mamy prawie 100 lat dłuższy rozwój technologii. Czy więc wsiadając do nowego samochodu dużo ryzykujecie? Nie koniecznie bo samochody podobnie jak leki muszą uzyskać homologację przed dopuszczeniem do rynku. I tu dochodzimy do owego "eksperymentu naukowego" - najwyraźniej nie macie pojęcia co to jest eksperyment i jakie musi spełniać warunki by być naukowym. I przede wszystkim czym się rożni eksperyment od statystyki użytkowania. W waszym rozumowaniu prawie każda czynność jest eksperymentem - noszenie butów, picie piwa, zażywanie leków czy właśnie szczepienie. Tak oczywiście nie jest. .[]. . Powiem wam na koniec, że nawet jeśli nie bierzemy udziału przy szczepieniu w eksperymencie naukowym genetyków z wielkich korpo, to nie rozpaczajcie - cała ta pandemia, wszelkie postawy i ruchy społeczne jakie wytworzyła, będzie źródłem olbrzymiej ilości badań naukowych - od psychologii i socjologii po ekonomie i politologię. Dzięki za uwagę i przepraszam jeśli wpis jest przydługawy.

6            -7
~~~Obserwato r
Pytanie
Dlaczego na meczu Legia vs Dinamo był niemal pełny stadion a u nas tylko połowa pojemności i to na dodatek dla zaszczepionych? Czy w pucharach stosuje się inne przepisy? Czy aby na pewno na Legie weszli tylko zaszczepieni?

4            -2
~~~palec1906
trogdor
Bracie! Piszesz nieprawdę. A jeżeli robisz to świadomie mając wiedzę, to po prostu kłamiesz! Mamy do czynienia niewątpliwie z eksperymentem medycznym, to co nam aplikują, nie jest żadną szczepionką, wbrew kłamstwu skorumpowanych medyków, występujących w mediach głównego nurtu. Odsyłam do publikacji niezależnych lekarzy. Nie kpij sobie, nazywając "anegdotycznymi" ich działanie. Słyszałeś o NOP - ach i ich ilości? To FAKTY, ukrywane i manipulowane przez obecne władze! Porównanie wiz i obecnej segregacji sanitarnej jest po prostu żałosne, nie wymagające komentarza... I najważniejsze: te dodatkowe zgony są POZA liczbą zgonów na covid! Rozumiesz? TO ŚMIERCI , nie wynikające z covid!! Tylko z braku opieki lekarskiej właśnie przez ostatnie 1,5 roku i nadal, ze strachu wywoływanego przez media i przez kłamstwa świadomie przez nich kolportowane! To jest prawdziwa statystyka i fakty. Więc Bracie: poszukaj, poczytaj, poanalizuj. Potem użyj rozumu. I nie mijaj się z prawą lub, co gorsza, po prostu nie kłam. Na początek polecam: link ». Wszystkiego dobrego, pozdrawiam.

7            -5
~~~Jarek
Bilety
Jazda po bilety, na razie 17 431 sprzedanych + goście .

2            -1