Niedziela, 22 sierpnia 2021 r.

Mateusz Młyński: - Z każdym dniem czuję się coraz lepiej

- Od początku staraliśmy się grać to, co sobie założyliśmy. Czuliśmy się w tym meczu mocni i wszystko funkcjonowało tak jak powinno. Mam nadzieję, że w następnych spotkaniach będzie tak samo - mówił po wygranej potyczce w Łęcznej, pomocnik krakowskiej Wisły - Mateusz Młyński.

- Spodziewaliśmy się, że w drugiej połowie Górnik będzie chciał rzucić się do przodu, bo przegrywali 0-1, ale też wiedzieliśmy, że to spowoduje, że będziemy mieli więcej miejsca z przodu i będziemy mogli to wykorzystać. Na szczęście udało się strzelić drugą oraz trzecią bramkę - przyznał młody piłkarz Wisły.

- W każdy meczu chcemy grać "swoją piłkę", chcemy dominować. W tym spotkaniu było to widać i liczę na to, że tak będzie też w każdym kolejnym meczu. Mam nadzieję że będziemy wygrywać seriami - powiedział Młyński.

- Z każdym dniem czuję się coraz lepiej, wiadomo że nie jest to jeszcze to, co mogę pokazać na 100%, ale ciężko pracuję na każdym treningu i trener myślę, że to zauważa, bo daje mi kolejne minuty. Liczę na to, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej - zakończył pomocnik.


Źródło: Canal+ Sport

Foto: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

Piotrek Dopingujący
Młodzieżowcy
Jeżeli dobrze policzyłem to wczoraj w pierwszej 11 było 4ech młodzieżowców i kolejnych 4ech na ławce. Fajny kierunek i zbalansowana drużyna. Trzymam kciuki Wisełko!!

112            -7
~~~OLD KIBIC
Mateusz umiejętności ma duże
Powinien grać w 1 składzie, gdyż będzie się rozwijał i będzie jeszcze lepszy.

88            -6
~~~Ona
Szkoda że w arce czas marnowal
Ma umiejętności ale odnoszę wrażenie że szybkość zatracil

63            -5
~~~Trogdor
@ Piotrek
Źle położyłeś - było 3 w pierwszej 11: Gruszkowski, Plewka i Młyński. Szota już młodzieżowcem nie jest. Poza tym zgadzam się z tobą, dobry kierunek obraliśmy. Na ten moment mamy najwięcej minut rozegranych przez młodzieżowców w lidze.

50            -3
~~~stint
młodosc
Młyński myślę że jak rozsadnie bedzie prowadzony plus głowa nadąży za tym to może być nasz cenny skarb. Podobnie jak Patryk Plewka. To tak z młodzieżowców. Konrad widać że jest zadziorny przez to błedów sporo ale on ma przed sobą całą karierę nie od razu nasz Kraków zbudowano..... serce rośnie jak w skłądzie tylu ich gra plus na ławce jest Starzyński, Biegański ect

45            -3