Wtorek, 24 sierpnia 2021 r.

Trwa sprzedaż biletów na mecz Garbarnia - Wisła

W sobotę, 4 września, o godzinie 16:00 - w ramach jubileuszu 100-lecia Garbarni Kraków - rozegrane zostanie spotkanie towarzyskie z "Białą Gwiazdą". Informujemy, że rozpoczęła się już sprzedaż wejściówek na tę potyczkę.

Jak zakupić bilet? Wystarczy odwiedzić stronę internetową bilety.garbarnia.krakow.pl » wybrać wydarzenie, w tym wypadku - "Mecz w ramach 100-lecia: Garbarnia - Wisła Kraków" i postępować zgodnie z instrukcją.

Do zakupu biletu niezbędne jest podanie imienia i nazwiska, numeru PESEL oraz adresu mailowego. Zakupioną wejściówkę można wydrukować, choć nie jest to konieczne. Wystarczy pobrać bilet w formacie PDF na urządzenie mobilne, a następnie okazać go stewardowi podczas wejścia na stadion. Kibiców zapraszamy na stadion wejściem od strony ul. Konopnickiej.

Cena biletu wynosi - 20 złotych, a dzieci do 6. roku życia obejrzą spotkanie za darmo.

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi zasadami trybuny przy ul. Rydlówka 23 będą mogły wypełnić się w 50 procentach. Do limitu nie będą wliczać się osoby, które są zaszczepione przeciwko COVID-19. Przy zakupie biletu w formie elektronicznej prosimy potwierdzić informację o odbytym szczepieniu, zaznaczając odpowiednie pole.

Sprzedaż stacjonarna odbywać się będzie w klubowym sekretariacie w dni robocze - od środy 25 sierpnia w godzinach 9:00-15:00. Osoby zaszczepione również będą miały możliwość potwierdzenia odbycia szczepienia, składając odpowiednie oświadczenie.

Mecz nie będzie imprezą masową, a więc na trybunach będzie mogło zasiąść 999 osób.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

GrzegorzS
Grunt to czujność
bilecik jest meczyk się zobaczy. Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda!

26            -10