Czwartek, 26 sierpnia 2021 r.

Alan Uryga wraca do treningów

Wisła Kraków przedstawiła raport medyczny, dotyczący postępów w rehabilitacji kontuzjowanego obrońcy - Alana Urygi.

W ostatnim czasie zawodnik poddawany był zabiegom rehabilitacyjnym, pracując wraz z klubowymi fizjoterapeutami. Aktualnie włączony został w trening biegowy, a sztab medyczny będzie systematycznie zwiększał obciążenia rehabilitacyjne, aż do wdrożenia piłkarza w zajęcia piłkarskie - czytamy w komunikacie.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Ddddkkkk
ALAN
Alan powiedz jak doznałeś kontuzji. Powinniśmy wiedzieć. Myślę że Nikt nie byłby zadowolony z prawdy :)

53            -48
Piotrek Dopingujący
Mogliby ujawnić co się stało
bo raczej każdy normalny człowiek by zrozumiał. Krzywdę można sobie zrobić nawet w teoretycznie niewinnej sytuacji (vide Canizares - a co miał perfum nie używać bo mu na nogę mogą spaść?!), a takto trolle i hipokryci mają pożywkę sugerując różne głupoty.

39            -6
~~~goal
Taki kontakt z kibicami, to rozumiem.
Przynajmniej wiemy, że sprawy piłkarza zmierzają w dobrym kierunku.

38            -4
~~~Kokij
A Wy mi owoców prawdę?
No no szalał po pijaku tańczył skakał i s kontuzjowal się, a Wy zawsze mówicie prawdę? Nie kłamiecie , nawet jak oko macie podbite perfidnie od strzała z pięści to i tak gadacie że o szafkę się uderzyloscie ?? t

24            -18
~~~Marian, 64
Alan
Super wiadomość, oby jak najszybciej wrócił do gry. A wiadomo co z Mehremic em, czemu nie gra? Z Napoli był przecież na boisku!

30            -2
~~~Andrzej
Mechremic
wielka glupota pozbywac sie tego zawodnika obrona ma wygladac tak 2 czechow Mechremic i Uryga i podium gwarantowane to by byla najlepsza obrona w lidze niestety Sadlok na lawe a mlodziesz niech sie uczy

24            -11
~~~Kibic 20
Adi
Gdyby rzeczywiście odszedł, to bardzo szkoda. W meczach jak grał, był najszybszym zawodnikiem, oczywiście też dobrym grajkiem. Piszą w gazetach, że ma problemy z Gula? Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. Jak faktycznie tak jest, to zarząd powinien się zainteresować i wyjaśnić. Ja sobie myślałem, że po meczu z Napoli chwycił Covid, dlatego nie gra, bo jak wiemy, jeden z zawodników Napoli był pozytywny. W meczu z Napoli zagrał wprawdzie tylko 20 min. ale dobrze. Jestem ciekaw co dalej, oby to nie było prawda.

21            -7
~~~Kibic 20
Alan
Życzymy szybkiej, dobrze przebiegającej rehabilitacji, oraz szybkiego powrotu do gry.

14            -4
WislakZWiedn ia
Uryga
A co was to interere w jaki sposob doszlo do kontuzji?? Wazne ze wraca

16            -2
~~~Marian, 64
Alan
Po niektórych wpisach widać, jakich mamy kibiców. Dla kogo to ważne, jak doszło do kontuzji. Każdego z nas to też może spotkać, nawet na ulicy. Zamiast życzyć mu zdrowia, szybkiego powrotu do gry, to takie bzdury wypisują. A już minusowanie nas, co mu szybkiego powrotu życzymy jest szczytem bezszczelnosci!!

14            -3