Piątek, 27 sierpnia 2021 r.

PKO Bank Polski - Oficjalnym Partnerem Białej Gwiazdy i Akademii

Partner Tytularny rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy - PKO Bank Polski - na mocy odrębnej umowy zawartej z Wisłą Kraków został Oficjalnym Partnerem Klubu oraz Akademii, rozszerzając w ten sposób zakres współpracy o nowe obszary.

Od 2019 roku PKO Bank Polski sukcesywnie realizuje wraz z Białą Gwiazdą program partnerski promujący usługi Banku i umożliwiający pozyskanie środków finansowych dla klubu. Wspólne działania marketingowe obu stron w tym zakresie będą kontynuowane. Partner dodatkowo wesprze młodych adeptów piłki nożnej, angażując się we współpracę z Akademią Wisły Kraków. Logo PKO Banku Polskiego pojawi się na jej stronie, a także na oficjalnej witrynie 13-krotnego mistrza Polski.

Partner Wisły Kraków od ponad 100 lat funkcjonuje na krajowym rynku, stając się liderem polskiego sektora bankowego. PKO Bank Polski realizując swoją strategię z sukcesem przyspiesza cyfryzację kraju, a dzięki wprowadzaniu innowacji i nowoczesnych technologii stale rozwija się i unowocześnia, wykraczając poza tradycyjną bankowość.

Bank z okazji podpisania nowej umowy przygotuje także specjalny konkurs dla kibiców. Szczegóły już wkrótce!

- Okno transferowe w wiślackim biznesie wciąż trwa, o czym świadczy pozyskanie kolejnego ogniwa. Ogniwa, które doskonale orientuje się w realiach rodzimego futbolu, wspierając Ekstraklasę jako Partner Tytularny i angażując się w rozmaite inicjatywy promujące polską piłkę nożną. Cieszymy się, że tak uznana marka jak PKO Bank Polski zdecydowała się na kooperację z Wisłą Kraków, przyczyniając się do rozwoju klubu, ale i Akademii Piłkarskiej - powiedział Dawid Błaszczykowski, Prezes TS Wisła Kraków SA.

- Jesteśmy dumni z kolejnego kroku w naszej piłkarskiej misji PKO Banku Polskiego. Od samego jej początku stawialiśmy sobie za cel, by wspierać naszą ligę oraz poszczególne drużyny w rozwoju, ze szczególnym uwzględnieniem poprawy działania sektora młodzieżowego. Wisła Kraków jest klubem, który jest jedną z najważniejszych drużyn w historii naszej ligi, dlatego tym większa spada na nas odpowiedzialność za działanie, które razem we współpracy z Białą Gwiazdą chcemy podejmować. Jesteśmy przekonani, że szkolenie młodych zawodników oraz rozbudowa sektora administracyjnego i infrastrukturalnego jeszcze bardziej wzmocnią obraz krakowskiego klubu, jako tego, który chce inwestować i korzystać z wiedzy najlepszych ekspertów - mówi Piotr Hełmecki, Menedżer ds. relacji strategicznych w PKO Banku Polskim.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~gc
.
Odbudowa wizerunku powoli powoli

59            -2
~~~Jarek
Podsumowanie kolejki
Brawo Portowcy! Pokazali zarozumiałym Pyrom co to taktyka i strategia gry. Remis to fart Amikorza. Brawo Tomasz Musiał za sprawiedliwe sędziowanie i czerwoną kartką dla Gruzina.

8            -3