Niedziela, 29 sierpnia 2021 r.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Legią Warszawa

Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 6. kolejki ligowej spotkaniu z Legią Warszawa.

Wejście do głosowania »


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


22    Komentarze:

~~~Konkord88
Doskonały mecz Wisły
El Mahdioui najlepszy na placu, bez złej decyzji przez cały mecz. Szota, Yeboah doskonale, bardzo dobrze FBF, Gruszkowski, Plewka, w zasadzie jedyny poniżej poziomu to Młyński.

106            -9
~~~Ona
Super mecz
Z naszych najsłabszy Mlynski zagubił gdzieś szybkość zupelnie. Wg mnie nie powinien zaczynać od początku.

59            -10
~~~Socio
A co
Dałem wszystkim 10, Mynski 4. Jak oni dzis dobrze zagrali. Zrobili mi dzień, tydzień, miesiąc...

43            -13
~~~Stary kibic
Młyński
Młyński po raz kolejny fatalnie!Wolny...bez techniki....bez pomysłu .To będzie niestety nieudany transfer,jestem przekonany.Nie wiem jakim cudem gra w pierwszym składzie.Starzynski go zjada na śniadanie!

23            -89
~~~Mark
Dużo nauki u Mlynskiego
Mógł zamknąć meczk

61            -2
~~~gala
A ja dam wszystkim dyche6
Bo zasłużyli

48            -7
~~~ZeN
Wisła
Dajcie już spokój z tym Młyńskim chłopak jest młody do tego pół roku nie grał , z czasem będzie grał coraz lepiej, Szota Plewka i Gruszkowski zagrali dobry mecz

83            -6
~~~Białoruś
Kibice
Dlaczego jest tylu kibiców zadymiarzy ?

52            -7
kaem1414
I jak tam
Jak w temacie, gdzie jesteście? Gdzie są znawcy piłki nożnej, którzy twierdzili, że bez doświadczonego prawego obrońcy leżymy. Gdzie są Ci, którzy zwalniali trenera po trzech meczach? Gdzie jest cała watacha, krytkujacych grę Wisły i działania zarządu? Gdzie dzisiaj jesteście, eksperci?

68            -9
~~~Logistyk
Gruszkowski
A teraz chciałbym zobaczyć miny tych błaznów, którzy, jak to przyjęło się na tym forum, szukało sobie kozła ofiarnego i domagało się sprowadzenia prawego obrońcy ? Gruszkowski biega jak koń, najlepszy boczny obrońca w lidze na tą chwilę.

80            -6
Burczga28
...
NIe jechałbym po Młyńskim chłopak jeszcze młody jakby trafił to byłby na rękach noszony. Tak więc spokojnie legła pojechana następni czekają na baty:D

69            -4
~~~Kibic znad Morza
Wisła
Dajcie już temu Młyńskiemu spokój! Pamiętajcie, że do niedawna byłto reprezentant naszej młodzieżówki, którego troszeczkę podniszczyła Arka Gdynia nie wystawiając go przez pół roku w żadnym meczu. Zresztą przypomnijmy sobie jak jechano po Plewce (wstyd się teraz przyznać ale ja również) miało już nic z niego nie być i co?! Wiemy jak teraz jest ważny. Dajmy Młyńskiemu czas, jeszcze jest młody i może odpalić! A co do meczu to jedna wielka radość, tak 3mać!

67            -3
kibic z daleka
Brawo Wisełka!
Pierwszy raz dałem sędziemu 8...Najlepszy Forbes, najsłabiej Młynek. Chyba w następnym meczu za młyńskiego Starzyński...

25            -3
~~~Misioł
to prawda
że Młyński zagrał słaby mecz. nawet nie chodzi i zepsutą setkę ale kilka fatalnych strat przy wyjściach z kontrą. ale to młody piłkarz, który stracił pół roku w świni. spokojnie, jeszcze dojdzie do formy. a to, że dostaje minuty u Guli spowodowane jest tym, że dużo lepiej pomaga w bronieniu Hanouskowi niż Yeboah Gruszkowskiemu. Taki mały fakt, jakby komuś umknęło. Co do reszty to się nie wypowiadam, bo każdy widział jak dobrze wyglądali. Uważam, że w tej rundzie paradoksalnie lepiej będzie nam się grało z drużynami próbującymi grać w piłkę niż takimi, którzy braki próbują nadrobić pressingiem i walką fizyczną. Dlatego uważam, że zapowiada się ciekawa i pełna dobrych meczów runda.

39            -2
~~~J
Bramkarz
Dla mnie Kieszek 10 mało miał pracy ale 2 sytuacje wybronił super ,szkoda że nie przyszedł wcześniej bo byłby dzisiaj lider młody ma się od kogo uczyć.

37            -2
~~~Kibic 20
Oceny
Dalibyście spokój z tą krytyka Mateusza Mlynskiego. Pół roku chłopak stracił, przesiedział na trybunach. On może być z meczu na mecz lepszy. A ma przecież dopiero 20 lat. Mateusz, głową do góry!! Większość kibiców jest z ciebie zadowolona!! A tym co złe piszą, mam nadzieję, że jeszcze pokażesz, że na coś lepszego zasługujesz!!

46            -5
~~~TTT
Mlynski
Chłopak moim zdaniem robi sporo niewidoczne pracy na boisku. Co do samej dyspozycji widać że brakuje Mu pewności siebie i myślę że jak zacznie wchodzić w ten rytm meczowy gdzie z powodzeniem zagra kilka fajnych spotkań to będzie z niego pociecha. Na chwilę obecną liczymy na więcej, daje duży kredyt zaufania.

37            -4
Mario
Wreszcie mamy drużynę
Ja chce podkreślić także dobra grę Kieszka. widać, że to bramkarz na poziomie

17            -2
Jazz
.
Krytykowałem Aschrafa El Mahdioui za pasywne krycie i podania do wyłącznie boku i do tyłu w poprzednich meczach. Z przyjemnością stwierdzam, że nie doceniłem chłopaka. Dziś był genialny. Świetne czytanie gry, znakomite odbiory, kilka naprawdę dobrych podań do przodu, przyspieszających akcje. Jak będzie tak grał, to będzie kluczowym graczem w drużynie.

20            -2
Piotrek Dopingujący
Szota
Dla mnie to jest mały bohater ostatnich przemian patrząc z perspektywy gdzie był i gdzie jest i jak gra. Brawo Serek!

20            -1
bart
Wszyscy zagrali dobrze lub bardzo dobrze oprocz Mlynskiego
zaczynam sie zastanawiac czy to jest grajek jednak za slaby na Wisle, czy raczej potrzebuje czasu zwlaszcza ze pol roku przesiedzial w gdynskim kokosie ?

8            -3
~~~Endriu
Mecz
Meczysko pierwsza połowa liga mistrzów zagonili chłopaki ległe oby tak dalej to będzie super

5            -1