Niedziela, 29 sierpnia 2021 r.

Michal Frydrych: - Zrobiliśmy na boisku wszystko, żeby wygrać

- Jestem zadowolony z tego jak cała drużyna pracowała. To był dla nas fizycznie bardzo wymagający mecz. Zrobiliśmy na boisku wszystko, żeby wygrać - mówił po spotkaniu z Legią, obrońca krakowskiej Wisły, Michal Frydrych.

Wiślak został zapytany o sytuację z 65. minuty z Mahirem Emrelim, kiedy to padł gol dla Legii, ale po kontakcie właśnie z Frydrychem, trafienie nie zostało uznane. - Chciałem wybić piłkę, ale przeciwnik mnie zahaczył - mówił o tym zdarzeniu obrońca.

- Wiedzieliśmy, że Legia grała trudny mecz ze Slavią i chcieliśmy się dobrze przygotować. I w pierwszej połowie zrobiliśmy wszystko tak, jak ustaliliśmy z trenerem - cieszył się wiślak.


Źródło: Canal+ Sport

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


14    Komentarze:

ddd
Mecz
I na taki mecz Frydrycha czekałem, naprawdę dobre spotkanie, Szota też gra fajnie, Sadlok sobie może chwilę posiedzieć na ławce. Jak wróci Uryga to będzie naprawdę mocna rywalizacja- a nuż jeszcze się dogada Gula z Mehremiciem i będzie idealnie. :-D Wisła nie mająca problemów kadrowych/mająca wartościowych zmienników- cudowny widok.

100            -4
~~~nołnejm
Frydrych wrócił
na dobre tory. I tak ma być :) Stoper na lata, Szota dziś bardzo dobrze, niebawem Uryga i niech walczą o skład, bo do tego dojdą kontuzje, kartki. No i niewiadomo co z Mehremiciem bo też dałbym mu szansę. Maciek już powoli musi się godzić z losem Burego. To już nie ten poziom.

81            -3
~~~Kibic
Nie powinien być kapitanem
Pół biedy, że to słaby obrońca i co drugi mecz nam zawala. Ale to, że jest kapitanem to prawdziwy skandal. Gość półtorej roku temu nie wiedział o istnieniu naszego klubu. Reyman się w grobie przewraca

6            -166
~~~OLD KIBIC
Frydrych potknął się o napastnika Łęgii?
przychylne media Legii tak piszą. A kto miał cel faulować Frydrycha, aby zdobyć bramkę ? Czyste fałszerstwo. Var udowodnił manipulacje. Media Wawy są coraz słabsze, aby bronić Legię i ja usprawiedliwiać z beznadzieji! Dobrze, że arbiter wyłapał oszustwo !

66            -4
~~~Marian, 64
Do kibic
Jak już nie masz się do czego doczepić, to do opaski kapitańskiej!! Dla mnie osobiście jest to wszystko jedno, ale uważam, że z tym składem, jemu się nalezala. I bardzo dobrze, że ja miał i zespół godnie zaprezentował i poprowadził.

61            -6
~~~nołnejm
@~~~Kibic
Słaby obrońca powiadasz? To sprawdź statystyki z zeszłego sezonu. Poza tym [...] nie "półtorej roku" tylko "półtora roku", naucz się mowy ojczystej (bo pewnie jesteś baaaaardzo polski) i Reymana zostaw w spokoju, bo to raczej ty zaczynasz być podgryzającym go robakiem niż Frydrych go przewraca.

78            -2
~~~Chicago
Michal
Brawo Michal. Świetny mecz w Twoim wykonaniu. Myślę , że zdrowa rywaluzacja z Maćkiem i Alanem będzie tylko procentowała w przyszłości.

45            -2
~~~Kibic
Do nołnejm
Na statystyki to sobie w grach komputerowych patrz, obejrzyj sobie lepiej dokładnie mecze, kto zawala nam bramki. Co do mojej polszczyzny, polonistą nie jestem, a Polakiem jak najbardziej. Dlatego nie pasują mi w Wiśle zaciągi zagraniczne. Mogę mieć takie zdanie, tak jak ktoś inny może mieć swoje.

6            -73
~~~Kibic 20
&kibic
A może ty tak z zazdrości piszesz. Po następnym meczu zgłoś się, może Ci te opaskę sprezentują, jako "zasłużonemu" kibicowi. Ty na pewno na nią zasłużyłeś, ha, ha, ha!!

18            -4
~~~maniek unia
bez przesady
mecz poprawny Frydrycha , ale nagana za amatorkę , nie skasował kontry legionisty i cale boisko biegł biernie obok gościa a nawet zostawał w tyle ! Uratował go Kieszek i Hanousek który stał ....ze 2 metry dalej ,

4            -10
~~~gapa
a może
by tak wszystkie mecze tak zagrać,no może bez przesady ale tak z 70% wczorajszej intensywności ?

15            0
trogdor
@Kibic
"Na statystyki to sobie w grach komputerowych patrz" A to dobre - podpowiem, że wynik meczu to też statystyka. Statystyką jest też to, że w dwóch ostatnich meczach kiedy Frydrych jest kapitanem i kieruje obroną był jeden przypadkowy samobój i może ze dwie-trzy konkretne okazje dla przeciwników, z których nic nie wpadło.

6            -1
~~~Kibic
do trogdor
Wobec tego statystyka którą przytoczyłeś, raczej nie jest powodem do dumy dla MF :-) ... Ciekawe, że na Sadloka to można nadawać ile wlezie, a na pierwszego lepszego zagranicznego najemnika to już nie, chociaż z niego piłkarz taki dobry jak z Najmana pięściarz

3            -8
Piotrek Dopingujący
Brawo Michal, brawo kapitan!
Jestem dumny że z taką godnością nosisz opaskę kapitańską! Jesteś Wiślakiem! Szacunek Ci się należy i tyle!

5            -1