Poniedziałek, 30 sierpnia 2021 r.

Sprzedaż biletów na mecz z Lechią

Wisła Kraków rozpoczęła sprzedaż biletów na spotkanie ligowe piłkarzy "Białej Gwiazdy" z Lechią Gdańsk. Mecz ten zostanie rozegrany w niedzielę, 12 września, o godzinie 15:00.

Sprzedaż prowadzona jest w "Strefie Kibica" oraz na stronie bilety.wisla.krakow.pl w oparciu o wytyczne dotyczące organizacji meczów z udziałem 50 procent publiczności. W przypadku decyzji administracyjnych może nastąpić zmiana miejsc wcześniej zakupionych biletów.

Uwaga: ceny biletów w kasach "Strefy Kibica" w dniu meczu będą wyższe o 5 złotych.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~Nh
Kibice
No Panowie musi nas być min. 20 tyś na tym meczu jest moc

75            -3
GrzegorzS
Narazie to system nie ogarnia i cały czas
są sytuacje, że po przez system sprzedawane są wejściówki na już sprzedane miejsca. Wczoraj na E 24 byłem świadniek takich sytuacji. Trudno wskazać przyczyny, ale doszło do tego, że osoby posiadające karnety od lat na te same miejsca musiały się tłumaczyć bo przychodziły osoby, które w ręce ściskały wydruki z biletami sprzedanymi na miejsca objęte całorocznymi karnetami. Z czego to wynika z zabawy w zmienianie miejsc z nieuwagi sprzedających, którzy mają większe niż kupujący możliwości dłubania w systemie, w efekcie na schodkach przy wejściu stało przynajmniej ze 20 osób, które ni znalazły miejsc na sektorze. interweniowała też ochrona, która nie potrafiła rozstrzygnąc sporów i się jak nie pyszna zmyła. Może by ktoś nim zacznie sprzedawać bilety prawidłowo zidentyfikował wszystkie sprzedane karnety, bo inaczej robi się bałagan i niepotrzebne kwasy między kibicami i ich anse wobec klubu. To owszem przykrywa gra, wynik i atmosfera. Ale problem jest istotny. Moim bowiem zdaniem wychodzi na to że realna frekwencja musiała być wyższa niż podana podczas meczu lub ktoś unieważnia jakąś pulę karnetów i ponownie sprzedaje bilety pytanie czy nie dorabia sobie do dniówki. Owszem jest możliwość, że ileś tam osób powiadomiło klub i zrezygnowało z meczu, ale potem zmieniło zdanie, ale nie w takiej masie bo tylko na E-24 dotyczyło by to ok. 40 osób w w skali całego stadionu to mogło być znacznie więcej bo dochodzą mnie głosy od znajomych, że tak było tez na innych sektorach. Poprzedni system ogarniał sprawę i takich problemów nie było.

80            -11
~~~olo
podwójne bilety
Wydaje mi się, że osoby, które zakupiły całoroczne karnety zapomniały jednak o ważnej rzeczy, że powinny pobrać wydruk z systemu, który podaje im realne ich miejsce a nie to zakupione na karnecie. Ja tak mam. Kupowałem całoroczny karnet i na karnecie mam inne miejsce a tuż przed rozpoczęciem rozgrywek został mi wysłany wydruk mojego realnego miejsca.... Pozdrowienia i do zobaczenia na R22

44            -3
GrzegorzS
olo nie ma tak, że osoby mające całoroczny karnet miały coś zmieniane
zresztą każdy może sobie sprawdzić swoje miejsce w systemie ja ma takie miejsce jakie miałem od dnia otwarcia nowego stadionu a zmiany miałem jedynie w sierpniu ubiegłego roku. Teraz mam to samo miejsce. Zresztą było by to dziwne by osoby z karnetami przesadzano by posadzić w sumie czasem jednorazowych kibiców meczu z Legią czy derbów. Było by to ośmieszające ideę karnetu. Po to się go kupuje by mieć swoje miejsce na stałe, możliwe, że problem wynika z tego, że nie wszyscy się zaszczepili lub tego nie zadeklarowali. Ale to domysł. Klub powinien wreszcie sprawę ogarnąć. Ja rozumiem, że to robi firma zewnętrzna, ale w końcu brak sprawnego systemu dystrybucji ośmiesza Królewskiego, który jest włascicielem sporej firmy zajmującej się nowymi technologiami. więc to on powinien cisnąc na dopracowanie systemu.

23            -7
~~~Maciek
Bilety a przesadzanie.
@GrzegoszS niestety tak jest. Mam karnet na to samo miejsce od kilku lat. A jakie było moje zaskoczenie jak zobaczyłem że jestem przesadzony na inne. A na moje miejsce karnetowe klub sprzedał bilet. Dwa razy sprzedane to samo miejsce. Uważam że to skandal!! Po co kupować karnet!? Niestety zawsze Wisła- to hasło będzie mi przyświecało. Ale uważam że jest to kompromitacja organizacja klubu i brak szacunku dla kibica.

46            -3
Piotrek Dopingujący
Niestety muszę przyznać że były takie sytuacje
Wczoraj na E22, conajmniej dwie w naszym otoczeniu. Bardzo to smutno wyglądało. Ludzie mieli wydrukowane bilety na to samo miejsce. Finalnie poupychali się gdzie były wolne miejsca, ale sama dystrybucja porażka. Nie po to kupuje bilet dla siebie i 8 latka, za który niemalo place, żeby siedział u mnie na kolanach. I paradoksalnie Królewskiego firma zajmuje się IT... Szewc bez butów. Sam mecz miodzio :-)

19            -1
~~~Kibic 200
Po meczu
Niestety, ten system sprzedawania biletów jak na razie bardzo szwankuje. Na naszych miejscach karnetowych, były inne bilety sprzedane. Myślę, że redakcja naszego forum już to zgłosiła do zarządu i się tym zajmą. Miejmy nadzieję, że wyjdzie jakiś komunikat w tej sprawie, bo tak by wypadało.

18            0
~~~Azyl
Bilety
Ja już bilet zakupiłem na sektor B23?ps.cos drukarka w strefie kibica szwankuje.bo mam na bilecie mecz 11.09.2021godz.17.30..a mecz jest 12.09..ale dzwoniłem i powiedziała Pani.ze drukarka . ale normalnie wejdę na meczyk z Lechią.ABG

8            0
~~~senior 66
Lechia
Uwaga x 10 !! W lechii nowy trener ponoć taki mini Kloop; 2 tyg,z drużyną...zapewne inna taktyka...będzie ciekawie. Wiadomo 3pkt NASZE..ale ,,,,

2            0