Sobota, 4 września 2021 r.

Adrián Guľa po meczu z Garbarnią

- Cieszę się, że mogliśmy zagrać z Garbarnią Kraków i w ten sposób włączyć się w obchody 100-lecia tego klubu. Ten mecz był dla naszego rywala wyjątkowy, a gospodarze zaprezentowali się bardzo dobrze - powiedział po towarzyskim meczu z Garbarnią, trener piłkarzy Wisły, Adrián Guľa.

- Jestem zadowolony, że zjawiło się dużo kibiców, w tym naszych fanów. Życzę samych sukcesów Garbarni w następnych stu latach. Przynajmniej w stu latach - dodał trener wiślaków.

- Na każdego zawodnika patrzę kompleksowo. Na to jak pracuje w ataku i w obronie, a także czy realizuje założenia taktyczne. Dla nas ważne jest to, abyśmy trzymali się założonego planu. Indywidualnie nie chcę oceniać w tym momencie żadnego zawodnika. Mamy sporą grupę piłkarzy, dlatego cieszę się, że możemy grać w meczach sparingowych, bo w ten sposób można weryfikować ich pracę. Od wtorku będziemy przygotowywać się do spotkania z Lechią. Musimy zwrócić uwagę na utrzymanie się przy piłce, jakość, pressing i inne kluczowe aspenty - pod kątem meczu - mówił szkoleniowiec, który został zapytany o grę dziś dwójką napastników, bo spotkanie rozpoczęliśmy z Janem Klimentem i Felicio Brown Forbesem. - Taki był plan. Obydwaj zawodnicy są w dobrej formie, więc chcieliśmy zobaczyć, jak będą prezentować się razem. Zrobimy szybką analizę, by wiedzieć, co jeszcze możemy zrobić lepiej i jak wykorzystać potencjał w grze dwójką z przodu - zakończył.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~Adrian
Aby do przodu
Mam nadzieję że wnioski zostanie odpowiednie wyciągnięte.Wierze w tego trenera i skład że tak będzie.

73            -5
~~~Kibic 20
Po meczu towarzyskim
Cenie bardzo Pana Gule, za jego bardzo kulturalne wypowiedzi. Zawsze z szacunkiem do przeciwnika. Nie wypowiada się też o pojedynczych naszych zawodnikach, ale wyciąga wnioski żeby wiedzieć, na kogo postawić w następnych meczach.

83            -9
Piotrek Dopingujący
Za co cenie Gule
To za to co wspomniał @Kibic 20 czyli kulturalne wypowiedzi (ale bez farmazonów i owijania w bawełnę) i za wypowiadaniem się z szacunkiem o swoich piłkarzach, nawet jeżeli są w trudnej sytuacji. Drużyna to nie pańszczyzna, trzeba się dogadywać w zdrowym tego słowa znaczeniu. Ave!

58            -8