Niedziela, 12 września 2021 r.

Tomasz Kaczmarek: - Nigdy nie jest łatwo oddać punktów w ostatniej akcji meczu

- Szkoda mi chłopaków, szkoda mi zespołu, bo włożyli bardzo dużo pracy w ten mecz. Byliśmy przygotowani na bardzo wymagające zawody, bo Wisła w ostatnich spotkaniach zagrała bardzo dobrze - mówił po potyczce Wisły z Lechią opiekun zespołu gości, Tomasz Kaczmarek.

- Wisła gra z dużą odwagą i jak popatrzymy na pierwsze piętnaście minut, to było nam ciężko. Było dużo stałych fragmentów gry oraz jedna, druga sytuacja w naszym polu karnym. Nie było łatwo. Potrzebowaliśmy chwili, żeby lepiej wejść w ten mecz. I myślę, że w przełomie pierwszej połowy nam się to udało. Bardzo zależy mi na tym, żebyśmy grali odważnie i aktywnie. Żebyśmy w takich trudnych meczach chcieli być drużyną, która dominuje, która ma odwagę grać w piłkę i ma odwagę pod presją - podać, przyjąć, grać po zmieni. W innych momentach, gdy jesteśmy bez piłki, żebyśmy aktywnie bronili razem. Były dobre momenty w tym spotkaniu. Wiadomo, że to, aby stać się naprawdę dobrym zespołem, który prowadzi 2-0 i gra do przodu, który kontroluje ten mecz, to jest ciężka praca. To jest proces i myślę, że mamy powody do tego, aby z dużą porcją optymizmu do tego podejść. Wisła była wymagającym przeciwnikiem, który nie zwątpił. Mieliśmy też szansę na 3-0 i gdybyśmy strzelili, to zamknęlibyśmy ten mecz, ale na początek szacunek dla mojego zespołu za pracę, za to, że włożyli dużo odwagi we właściwych momentach. Nigdy nie jest łatwo oddać punktów w ostatniej akcji meczu, ale taka jest piłka. Musimy nad tym popracować, żeby takie rzeczy w przyszłości zdarzały się nam coraz rzadziej - powiedział ponadto nowy opiekun zespołu z Gdańska.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

~~~Kamyk
..
Trenerze mogliście jeszcze chwile poleżeć. Anty futbol. Brawo Wisła

129            -2
~~~Prawda
Prawda jest taka
Że powinniście po 1szej polowie 2 lub 3 do zera przegrywać.. szkoda dwoch punktow.choc ten jeden cieszy. Tylko Wisła. Nastepny mecz bedzie lepszy.

107            -3
~~~Kibic 20
@
Panie trenerze, niech Pan będzie szczery i powie, że dzisiaj wam szczęście dopisało. Akcje bramkowe, wpadło. Gdyby Wisły akcje bramkowe też wpadły, to byłoby 5-2 dla Wisły. Jako nowy trener należałoby trochę pokory pokazać i przynajmniej powiedzieć remis sprawiedliwy, a nie mówić, że 3:0,zamknelo by mecz. Jeszcze 12 zawodnikiem był dla was sędzia. Uważam że pierwsza żółta kartka dla Szoty, była niesprawiedliwa. Oczywiście, naszych co chwilę kartkował, bez upomnień a was oszczędzał.

80            -2
~~~Kibic 20
@
Zapomniałem, a tym symulant Om na murawie, kradnącym minuty meczu, też sędzia powinien dać kartki, a przede wszystkim mecz przedłużyć o przynajmniej 10 min.

66            -3
~~~Onomatope jus
Ogłoszenie drobne
Maść na odleżyny tanio sprzedam.

58            -1
~~~goal
Podaj sobie rękę z trenerem pasiastych.
Antyfutbol, symulka i [...]owanie. Oto wasze atuty. Gdybyście nie mieli dziś ogromu szczęścia, nie byłoby po was co zbierać.

57            -2
~~~proch2
trenerzyno
przy wspomaganiu sędziny raczkowskiego głównie leżeliście na murawie

40            -2
~~~Tw Bolek
....
Ukradzione trzeba w końcu oddać. Nowa wyrocznia kanału dodać stwierdziła że wolny po którym zdobyliscie gola się absolutnie nie należał.

41            -1
~~~zagłoba sum
My: zabrakło "zimnej głowy" w kilku sytuacjach.
Lechia: to samo, co za Stokowca, czyli czyhanie na błędy i raczej antyfutbol, niz gra.

28            -1
~~~Lukasz
Trener polak?
A ten trener to wgl Polak? Bo na konfie koles nie umiał zdania złożyć po Polsku?

19            -2
~~~Darioo
agent
Nie wiedziałem, że Agent Tomek dostał nową fuchę, tym razem nie biznesman tylko trener.

10            -2
GrzegorzS
Facet co ty pleciesz jedyne co was w tym meczu
trzymało to fart bramkarza, błędy sędziego i nieskuteczność Wisły. Kolejny złoto usty nabytek naszej ligi.

8            -3