Wtorek, 14 września 2021 r.

Michal Frydrych najlepszym wiślakiem w meczu z Lechią

Wynik głosowania na najlepszego piłkarza Wisły Kraków w jej meczu z Lechią Gdańsk nie mógł być inny. Wygrywa je Michal Frydrych, który strzelił dwa gole i otrzymał od Was średnią notę równą 8.43 punkty.

W potyczce z gdańszczanami wiślacy byli zdecydowanie lepszym zespołem, ale choć stwarzaliśmy sobie od początku więcej sytuacji podbramkowych i to my prowadziliśmy grę... to przegrywaliśmy do przerwy 0-2. Cóż - takie mecze także się zdarzają, ale faktem jest, że dawno nie zjawiła się na Reymonta tak "antypatyczna drużyna" - jak gdańszczanie. Symulacje, gra "na czas" niemalże od pierwszych minut zawodów... Nie ma się więc co dziwić, że schodzących z murawy piłkarzy Lechii żegnały solidne gwizdy oraz niewybredne okrzyki kibiców.

Tym bardziej można stwierdzić dobrze, że w niedzielnym spotkaniu nie wygrał "antyfutbol", bo zdecydowanie taki prezentowała Lechia. Inna sprawa, że wiślacy zostali nagrodzeni za grę "do końca". Kibiców zaś uradował wspomniany Frydrych, którego obydwa trafienia były wyjątkowej urody.

Jednocześnie warto też podkreślić drugi wynik głosowania, który należy do Dora Hugiego. Nasz skrzydłowy zaliczył świetne wejście na murawę, bo miał aż dwie asysty. Jego nota to 6.73.

A oto komplet wyników

Michal Frydrych 8.43
Dor Hugi 6.73
Yaw Yeboah 6.65
Aschraf El Mahdioui 6.53
Matěj Hanousek 6.18
Serafin Szota 6.07
Gieorgij Żukow 5.80
Michal Škvarka 5.56
Konrad Gruszkowski 5.50
Felicio Brown Forbes 5.43
Paweł Kieszek 5.40
Patryk Plewka 5.29
Jan Kliment 5.11
Pozostałe oceny:
Oceń atmosferę na trybunach 7.06
Praca trenera: Adrián Guľa 6.59
Gra zespołu: WISŁA KRAKÓW 6.24
Gra Wisły w ofensywie 6.06
Gra Wisły w defensywie 5.14
Gra zespołu: Lechia Gdańsk 4.91
Praca sędziego: Paweł Raczkowski 4.56


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~Wqrwiony
ocena sedziego......
"Praca sędziego: Paweł Raczkowski 4.56" - kto temu panu dal note powyzej 1,5-2.0 ? Jak to mawial moj dziadek :nieuchronnie idzie ku gorszemu. Swoim nieudolnym "gwizdaniem" co chwile psul mecz.Temat "kartkowania zawodnikow Wisly" ,to juz oddzielny temat. Gosciu byl beznadziejny.

72            -14
~~~goal
Co musiałby zrobić Frydrych, ...
... aby od niektórych otrxymać notę powyżej 8 ? Uważam, że zrobił w tym meczu taką różnicę, że zasłużył na najwyższe noty. No, i może w końcu wraca do formy.

45            -5
~~~Kibic 20
Oceny
Moim zdaniem zespół z Gdańska też za wysoko oceniony, Za symulowanie, granie na czas należało ich się też niżej ocenić, a Raczkowski zasłużył na "1",ze nie rozpoznal tych symulantów, pidstawiaczy, a naszych kartkował.

33            -5
GrzegorzS
Raczkowski ma duża rodzinę w Warszawie i okolicach
kartka dla Forbsa bez faulu, faula dla Lechii gdy zawodnik tego klubu fauluje Frydrycha z czego mamy druga bramkę dla zespołu z Gdańska klika innych dziwacznych gwizdków co to było? i kto to ocenia góra 2 za to, że nie schrzanił tego meczu do końca, ale Frydrych tak strzelił druga bramkę, ze nie było zmiłuj i nie dało się już przydrukować. Zaś co do oceny gry Lechii to 2 punkty za szczęście i 1 za to, że biegali i kopali się po czołach razem 3.0 i starczy.

13            -5