Środa, 15 września 2021 r.

Kacper Duda zadebiutował w Garbarni Kraków

Wypożyczony do końca bieżącego roku z krakowskiej Wisły do Garbarni 17-letni pomocnik - Kacepr Duda - zadebiutował dziś w barwach tego II-ligowego klubu. Duda wystąpił w spotkaniu z Hutnikiem Kraków.

Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków 1-1 (1-0)

1-0 Jakub Wilczyński (25.)
1-1 Wojciech Słomka (84.)

Młody wiślak pojawił się w tym meczu na murawie w 77. minucie, zastępując Bartłomieja Korbeckiego.

Dodajmy, że w wyjściowym składzie Garbarni i do 77. minuty grał też inny z wypożyczonych wiślaków - Wiktor Szywacz. Z kolei w Hutniku w 31. minucie na murawie pojawił się kolejny wypożyczony wiślak - Daniel Hoyo-Kowalski.


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~OLD KIBIC
W związku brakiem drużyny rezerw
polityka klubu bardzo dobra. Niech młodzi się ogrywają i nabierają doświadczenia w czasie rozgrywek. Grzejąc ławkę w naszym klubie nie zrobią dużego postępu, a trening to nie to samo. W niższych ligach jest szansa wybicia się i pokazania się że swoją przydatnością do gry w Wisełce

58            -3
Kosmaty
@~~~OLD KIBIC najlepszym przykładem na prawdziwość Twoich słów jest Gruszkowski.
W zeszłym sezonie wypożyczony do Motoru Lublin ogrywał się w 2 lidze, dziś to podstawowy zawodnik Wisły. Nie zrobiłby takiego postępu, siedząc na ławce w ekstraklasie i grając wyłącznie w CLJ. Jeszcze wcześniej taką samą drogę przebył Plewka. Choć Patryk grał w ekstraklasie, to do niej nie dorastał, poszedł na wypożyczenie do Stali Rzeszów, tam grał regularnie i zdobył bezcenne doświadczenie, dziś jest kluczowym zawodnikiem wyjściowej jedenastki w idącej w górę Wiśle. Miejmy nadzieję, że Kacper, Wiktor i Daniel pójdą tą samą drogą i po powrocie będą na poziomie pozwalającym im na grę w ekstraklasowej Wiśle.

37            -3
~~~marian
II zespół (rezerw)!!
by się przydały. Mogą się ogrywać w innych klubach, ale we własnym, z narzuconą filozofią I drużyny było by znacznie lepiej. Lepszy monitoring postępu i w razie kontuzji wskoczyć do składu znając taktykę.

22            -3
Kosmaty
Poprawka względem Gruszkowskiego, nie sezon, a 2 sezony temu, ale to i tak nie zmienia sedna sprawy
jw.

12            -3
~~~Rozpierdu cha2021
hmm
I o co ta g...burza? przecież powiedzieli z Zarządu że za rok drużyna rezerw będzie bo w tym roku nie było to do ogarnięcia. Ważniejsze było np. dogranie sponsorów ... PlatiniumOil :) pozyskanie trenera i zawodników aby to jakoś było no i kurde o dziwo jest! Zatem cierpliwości... specjalnie nie rezygnują z Buchala bo ktoś musi za rok siedzieć na ławie w 4 lidze :) bo Bronił będzie Rosa. Polityka klubu jest dziś wzorowa... wspomnijcie działania StarejSzkapy i karków... i popatrzcie że 3/4 składu z zeszłego roku nie gra bądź siedzi na ławie, a wyniki nagle przyszły (Savić Sadlok Żukow Kuba Lis Szot Starzynski Mehremic- przecież to był 1 skład!) a dziś od 1 min tylko Frydrych, Yaw, Felo i Plewka. Ciekawe ilu osobom się to znudzi, natomiast praca z Gulą przynosi już efekty. Jak wspomnę Hyballe czy Carillo to mam mdłości. Niebawem wróci Alan i wtedy się zacznie walka... martwią tylko wydane pieniądze na Wachowiaka, dziś powinien wrócic do 1 ligi. Ten chłopak mentalnie nie nadaje się do Wisly jest zagubiony i stąd dyspozycja na poziomie 3ligi.

5            -14
~~~Kibic
Wojciech Słomka
Jakby ktoś pamiętał, Wojtek to też nasz były zawodnik

20            -4
~~~Johny Walker
~~~Rozpierducha2021
O jakiej ty burzy piszesz ? Przecież większość wie, że za rok ma powstać drużyna rezerw, ale do czasu jej powstania młodzi mieli trenować z Wisłą lub kopać na Błoniach ? Bardzo dobra decyzja i popieram wyżej piszących. Niech grają i nabierają doświadczenia.

10            0
~~~Kibic
Duda
Oglądałem ten mecz to Duda rozpoczął akcje bramkową ma dobry dryblink i przegląd sytuacja w 88minucie zagrał idealnie do wychodzącego zawodnika który gdyby się lepiej zachował to była by z tego fajna akcja bramkowa bardzo dużo roboty zrobił w 15minut myślę że będzie z niego pożytek już nie długo oczywiście jeżeli dostanie szansę od trenera Guli

5            -1
~~~wojtek213 7
Drużyna rezerw
Osobiście odpowiada mi taka polityka i brak drużyny rezerw. Wypożyczamy piłkarzy do II Ligii do klubów z Krakowa. Trochę Garbarnia się robi takim satelickim jak Legia i Zagłębie Sosnowiec - dużo talentów z ich współpracy wyszło. Jest tam też kilkunastu piłkarzy mających Wisłę w życiorysie plus trener Musiał także Wiślak. Nie oszukujmy się rezerwy muszą zacząć od IV ligi co jest piątym poziomem rozgrywkowym w Polsce i niestety ale talenty co najwyżej tam mogą być skopane i nauczone topornej piłki. Pamiętam jak wygrywaliśmy Clj i większość z tych chłopaków ciupała oprócz tego w drużynie rezerw w III lidze, wszyscy wiemy jak skończyli.

3            0