Środa, 22 września 2021 r.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu ze Stalą Mielec

Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 1/32 finału Pucharu Polski spotkaniu ze Stalą Mielec.

Wejście do głosowania »


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~jun12
Skvarka
Skvarka zdecydowanie najlepszy na boisku, wiele osób może się nie zgadzać z tą opinią, bo po prostu tego nie widzi, ale gość robi mega robotę w grze bez piłki, biega z lewej do prawej, z tyłu do przodu, ściąga ze sobą gościa czy dwóch, szuka gry, szkoda, że koledzy nie zawsze go widzą bo często wychodził na super pozycje.

39            -17
~~~Diogenes2 2
Kliment grande
Pomimo samoboja, pomimo 3 spalonych/setek, jednak zawodnik ktory jest niesamowicie aktywny, swietnie sie porusza, szuka gry, wyklada kolegom na poozycje strzelecki (asyst wczoraj mogl miec 4-5)

25            -1
~~~Mark
"Osiągnięcia" Plewki
Dwa faule

3            -13
~~~Darioo
gra zawodnikow
Niestety Bieganski tak samo jak na poczatku, brak próby obrony przy samobuju pokazuje ze to nadal junior. Szota wyrasta na lidera obrony, czekam aż Uryga wróci a także jak Mehremic dostanie szanse, bo ani Sadlok ani Frydrych(pomimo dwóch goli) nie pokazują odpowiedniej formy. Lepiej od Plewki szczególnie w konstruowaniu akcji wyglada Zukow, ale szału nie było. Młyński sukcesywnie do przodu, brakuje mu chyba pewnosci, zeby wejsc na wyższy level. Kliment, zdecydowanie nie może być na skrzydle, jeśli już Gula myśli o upchaniu i jego i Fela, to obaj z przodu a Skvarka na lewej, schodzący do rozegrania. Oby uraz Gruszkowskiego nie był długi. Hanousek bardzo dobre dośrodkowania. Dobrze że był ten mecz, bo chyba jeszcze po Lechu nie odzyskali pewności, widać było to El Mahuidi.

10            -10
~~~Zen
Wisla
Kliment Skvarka i zawodnik z 8 na plecach ciągnięci za uszy przez Gule . Trochę mało sprawiedliwe

2            -29