Piątek, 24 września 2021 r.

Bilety na mecz z Pogonią dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19

Aby umożliwić udział w najbliższym domowym spotkaniu ligowym, w którym zagramy z Pogonią Szczecin, jak największej liczbie kibiców - Wisła Kraków uruchomiła sprzedaż wejściówek dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. Zakupić je będzie można zarówno w kasach Strefy Kibica, jak i online.

Do zakupu biletu stacjonarnego dopuszczone zostaną wyłącznie osoby zaszczepione przeciwko COVID-19, które dobrowolnie okażą zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego (w przypadku szczepionek dwudawkowych konieczne jest przyjęcie obu dawek) mającego miejsce przynajmniej 14 dni wcześniej. Oświadczenia będą całkowicie anonimowe i posłużą wyłącznie w celu ustalenia liczby zaszczepionych uczestników zgodnie z wymogami rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii i nie będą wiązane z jakimikolwiek danymi osobowymi.

Zakup wejściówek online » możliwy będzie po uprzednim dobrowolnym zaznaczeniu w systemie potwierdzającym dwudawkowe szczepienie.

Osoby, które nabyły abonamenty w sprzedaży zamkniętej (tj. do 13 lipca) prosimy o sprawdzenie swojego miejsca tutaj ».

Ponadto zaszczepionych karnetowiczów klub prosi o zalogowanie się na swoje konta i zaznaczenie odpowiedniego pola z informacją o odbyciu szczepienia, co dodatkowo umożliwi sprzedaż biletów dla osób niezaszczepionych w kasach. Karnetowicze - po zalogowaniu się na swoje konto - również mogą dobrowolnie oświadczyć odbycie szczepienia, co umożliwi zakup biletów w kasach osobom niezaszczepionym.

UWAGA! W kasach dostępne są również wejściówki dla osób, które nie są zaszczepione.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~zubi
pytanie
pytanie do osob zorientowanych, czy bramki przepuszcza osobe ktora ma bilet w formie elektronicznej? czy tez trzeba miec taki bilet pdf wydrukowany?

4            -1
edgar
!?
Wstyd! Tak oto Wisła dołączyła do cwks. Tyle, że ci z kiblowej wprowadzili segregację tylko na mecze pucharu UEFA. A Wisła przeciera szlak.

16            -45
~~~Gannicus
Lepiej pdf
Lepiej mieć pdf wydrukowany.

11            -2
~~~Kibic 20
@ edgar
O jakim wstydzie ty piszesz. Obostrzenia są ogólnopolskie, a nie przez zarząd Wisły wymyślone. Jak się nie dostosują, zapłacisz ty karę? Stadion trzeba płacić, puszczane race też i co jeszcze? Ignorowanie obostrzeń? W całej Europie one są. Np. w Austrii od października na mecze będą mogli wejść tylko zaszczepieni i ozdrowieńcy.Tak,ze nawet test nie pomoże.

33            -15