Niedziela, 26 września 2021 r.

Kosta Runjaić: - Mocno wypracowane zwycięstwo

- To nasze zasłużone, ale też mocno wypracowane zwycięstwo. Wiedzieliśmy, że będzie to dla nas trudny mecz, bo Wisła Kraków ma dobrą drużynę. Poprzednie spotkanie, z Lechem, przegrali zbyt wysoko i zdawaliśmy sobie sprawę, że będzie to ciężki mecz i taki też był - mówił po wygranej w ligowym meczu z Wisłą, trener Pogoni Szczecin, Kosta Runjaić.

- Też nie mieliśmy przyjemnego tygodnia, dużą presję na drużynie wywarł ostatni przegrany mecz, ale dziś wygraliśmy 1-0 i teraz będziemy się z tego cieszyć w drodze powrotnej. Nie będziemy jednak długo świętować, bo przed przerwą na mecze reprezentacyjne czekać nas będzie jeszcze trudne spotkanie i musimy się na nie dobrze przygotować, aby znów wygrać. Przy całym zadowoleniu z tego meczu, bardzo jest nam przykro z powodu kontuzji Kacpra Smolińskiego, który prawdopodobnie ma poważny uraz kolana. Jest to młody i bardzo utalentowany zawodnik i jest mi bardzo przykro z powodu tej ciężkiej kontuzji. Nie mamy jeszcze ostatecznej diagnozy, ale będziemy się nim bardzo dobrze opiekowali, aby jak najszybciej do nas wrócił. Na koniec chcę podziękować naszym kibicom, którzy przejechali tę długą drogę i bardzo solidnie nas wspierali i to pomimo głośnego i wyraźnego dopingu kibiców gospodarzy. Było ich słychać i cieszę się, ze zawodnicy mogli im podziękować za ten doping zwycięstwem - dodał opiekun zespołu ze Szczecina.


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~Bebetto
Trenerze, zwyciestwo zasłuzone, ale ...
Nie od dziś oglądam mecze, ale Wisła zagrała tak jakby nie chciała wygrać lub zremisować. Zabrakło walki o zwyciestwo lub remis, Tylko nieliczni coś chcieli grać, ale to było za mało.

20            -3
wujek29
z trybuny...
1.długie piłki grane żeby pominąć pomoc? mieliśmy grać po krakowsku...2.młynski koszmar statycznie niedokładnie bez chęci do gry, 3.skvarka grał?? 4.można było odnieść wrażenie że drużyna gra tylko do yeboaha tak jakby liczyli że wygra za nich mecz...5. wchodzi na skrzydło świeży hugi i zamiast szarpać biegać i żeby koledzy z niego korzystali to cały czas na yeboaha...6. mamy 3 zawodników w środku pomocy a była tam taka dziura i taki bałagan że trochę to dziwne, 7. nie pamiętam żebym ostatnio widział mecz Wisły z taką ilością niedokładności w operowaniu piłką...8. obawiam się że mamy efekt dobrego miłego wujka który zastąpił nie chcianego również przez szefa "sadystę" i zaczyna się granie od przypadku do przypadku....

16            -7
~~~Kroolik
Gra Pogoni
Szanowny trenerze, gratuluję wygranej, ale już nie stylu. Wcisnęliście przypadkowego gola po rykoszecie, a następnie murowaliście bramę przez ponad godzinę. Leżeliście na murawie, opoźnialiście wznowienia,... Wasza gra, to jest antyfutbol. Na następny mecz z waszym udziałem przyniosę sobie książkę, bo tego się nie da oglądać. Gratuluję skuteczności, ale nie chciałbym żeby moja Wisła tak grała.

10            -6