Wtorek, 28 września 2021 r.

Bilety na mecz wyjazdowy z Piastem

W piątek, 1 października, o godzinie 20:30 - piłkarze krakowskiej Wisły rozegrają mecz ligowy w Gliwicach z tamtejszym Piastem. Nasz klub rozpoczął sprzedaż wejściówek dla fanów "Białej Gwiazdy" na tę potyczkę.

Koszt biletu wynosi 20 złotych. Sprzedaż prowadzona jest w dedykowanej kasie zastępczej Strefy Kibica Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie (kasa numer 10) od wtorku 28 września do wyczerpania puli wejściówek.

Do zakupu biletu nie jest wymagane posiadanie Karty Kibica, przy zapisie należy podać imię i nazwisko oraz numer PESEL. Jedna osoba może nabyć wyłącznie trzy wejściówki.

W pierwszym dniu sprzedaży zakupu mogą dokonać wyłącznie osoby, które wzięły udział w wyjazdowym meczu Lech Poznań - Wisła Kraków.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych na Stadionie Miejskim w Gliwicach, organizator spotkania - Piast Gliwice - zwraca się z prośbą do kibiców "Białej Gwiazdy" udających się na mecz samochodami o pozostawienie pojazdów na parkingach zlokalizowanych w innych punktach miasta.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~maniek unia
wypadałoby aby
piłkarzyki na ten mecz pojechali swoimi furami, za swoją benzynę. Oczywiście oni kierują a za pasażerów obowiązkowo powinni zabrać tych wiernych kibiców którym się chce jechać oglądać ten brak profesjonalizmu naszych kopaczy. W samochodzie za swą amatorska postawę powinno być w ramach przeprosin skrzynka wiadomo czego ;) . Oczywiście pan trenejro jedzie pociągiem ;)

30            -28
~~~Marian, 64
@Maniek unia
Może jeszcze niech trenują przed południem, później każdy pojedzie swoim samochodem(oczywiście nie wszyscy posiadają), wyjdą na boisko i zagrają super mecz. Jak można takie bzdury pisać. Jak ci nie pasuje, to zostań w domu, a nie rozpisuj głupot. Jakby Wisła była jedynym klubem, który przegrywa mecze!!

29            -14
~~~Pp
Auto
Coś w tym jest ja swojego czasu pamietam jak na jeszcze stary stadion Śląska jechaliśmy autem za Łukaszem Garguła. Widocznie się da ?

0            -1