Sobota, 2 października 2021 r.

Lukas Klemenz strzela na Węgrzech

Były obrońca krakowskiej Wisły, Lukas Klemenz, we wczorajszym meczu ligi węgierskiej strzelił swoją pierwszą bramkę dla budapesztańskiego Honvédu FC, którego to barw broni od zimy bieżącego roku. Klemenz wpisał się na listę strzelców w wygranym przez jego drużynę 2-1 spotkaniu z zespołem Kisvárda FC.

Budapest Honvéd FC - Kisvárda FC 2-1 (1-1)

0-1 Krisztián Tamás (2. sam.)
1-1 Lukas Klemenz (6.)
2-1 Zinédine Machach (90.)

Po ośmiu rozegranych meczach drużyna byłego wiślaka ma na swoim koncie 13 punktów i zajmuje w węgierskiej lidze czwarte miejsce. Do liderującego zespołu Kisvárda FC, którego właśnie pokonała, traci pięć punktów.

Przypomnijmy, że w wiślackich barwach Klemenz występował w latach 2019-2020 i zagrał łącznie w 47. meczach, strzelając jedną bramkę.


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~tabaluga
Ehhh
Jak to jest, że w Wiśle wszyscy grają kupę a idą gdziekolwiek indziej to są w stanie osiągnąć jakiś wyższy pułap możliwości. Chłop gra od dechy do dechy, są na wysokim miejscu w tabeli i tak jest z wieloma innymi zawodnikami. Ostatni przykład Jean Carlos, u nas zły, kiepski a w Pogoni, gra regularnie, całkiem nieźle sobie radzi a mówimy o lepszej drużynie.

47            -9
~~~Kibic 20
@
Nie tylko Łukasz się przełamał, Beciraj, Medved też w tym sezonie zdobywają bramki, Beciraj m. i. dzisiaj. Nasza szatnia chyba nie sprzyja nikomu od mniej więcej 2 lat.

32            -11
~~~tabaluga
@Kibic 20
Nawet Medved... Mówimy, że nasprowadzaliśmy zawodników zza granicy i nie czują przywiązania do barw a przypomina mi się Sarapata i zaciąg hiszpański. Jak oni darli ziemię, pamiętam Gonzaleza jak dyrygował obroną i nawet potrafił z kibicami rozmawiać. A skończyliśmy wtedy na wysokim 5 miejscu i była szansa na puchary. Cos chyba u nas za dużo polityki ostatnio w szatni a niżeli grania.

38            -6
Mario
Czasem to i ślepej kurze trafi się ziarno
Dla mnie był bardzo przeciętny, teraz mamy lepszych środkowy ch obrońców

28            -7