Sobota, 16 października 2021 r.

Mikołaj Biegański: - Mógł uderzyć we mnie, to bym obronił

- Mógł uderzyć we mnie, to bym obronił - śmiał się po meczu Górnika Zabrze z Wisłą Kraków młody bramkarz "Białej Gwiazdy", Mikołaj Biegański, pytany o sytuację z 56. minuty meczu, którą będąc z nim "oko w oko" zmarnował Lukas Podolski.

- Wiedziałem, że ta piłka przejdzie naszego obrońcę i że to będzie pojedynek "sam na sam", więc pozostało mi się rozłożyć i zasłonić jak największą część bramki, żeby zdeprymować Podolskiego i to się udało - dodał wiślak.

Warto nadmienić, że dla Biegańskiego był to pierwszy występ "na zero z tyłu" w wiślackich barwach. Jesteśmy zresztą przekonani, że nie ostatni.


Źródło: Canal+ Sport

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~Kibic 20
Bieganski
Brawo Mikołaj. Wierzę, że trener będzie na ciebie stawiał, bo dałeś mu ku temu powody.

231            -7
Bollekkk
Brawo Mikołaj!
Może nie miał wielu okazji żeby się wykazać, ale pokazał się ze świetnej strony, było po nim widać pewność siebie, znakomita gra na przedpolu i przewidywanie sytuacji. Mam nadzieję, że na długo pozostanie w bramce.

154            -7
Burczga28
...
Bardzo dobra robota dzisiaj była. Szybkość Mikołaja robi na mnie wrażenie jak po wybronieniu jednego strzału z pozycji leżącej w moment był na nogach gotowy do obrony następnego. Powodzenia życzę 

140            -7
~~~Loża Szyderców alias Ciemny Średniowiecz
Mikołaj Biegański
1906% poparcia dla Mikołaja. Chcę go widzieć w 1. jedenastce. Nawet, gdyby czasem miał zawalić mecz, to napiszę tak - ,,żołnierska rzecz". Zdarzy się czasem, ale jeżeli nie zdarzy się zbyt często, to tylko na tym zyskamy. Ten chłopak ma przecież gigantyczny potencjał. Każdy mecz, gdy nie gra w pierwszej jedenastce to strata tego potencjału.

145            -9
Maxi
Dobry mecz chłopaku
Powinieneś grać . Zdaję sobie sprawę że będziesz popełniał błędy ale wolę jak ty będziesz je popełniał i bronił niż Kieszek który fatalnie ostatnio bronił . Ty jesteś przyszłością klubu i brutalnie to napiszę ale na tobie Wisła może zarobić kupę hajsu na Kieszku już nie

143            -10
~~~soso
Gdyby bronił tyle co Kieszek...
Mielibyśmy z 5pkt więcej... Kto wpadł na pomysł ściągnięcia weterana z Rio Ave?

50            -24
Maxi
I jeszcze coś jeśli chodzi o Mikołaja
On grając daje nam punkty w Pro Junior system a to i dodatkowa kasa bo bodaj że za pierwsze miejsce dostaje się 3 miliony zł za drugie 2 miliony za trzecie 1,5 miliona . Chłopak może pograć ze dwa lata dając nam punkty do Pro Junior a potem można go sprzedać za grubą kasę same zalety .

68            -7
~~~stint
Co Mikołaj wnosi?
a no wnosi brak doświadczenia;-) ale też dobrą grę na przedpolu, całkiem dobrą grę nogami, odwagę i lekką bezczelność która jest konieczna bramkarzom. Ma też zdolność przewidywania i brania na siebie odpowiedzialności a to wszystko w wieku wiadomym. Także to że wnosi brak jeszcze doświadczenia tak przekornie wiadomo o co chodzi za chwilę może być najlepszym bramkarzem ligi z DOŚWIADCZENIEM już w tak młodym wieki

68            -5
~~~mex
stylem bronienia
jest tak między Borucem a Neuerem trochę mi przypomina. Świetny refleks i dobra gra na linii bramkowej.

39            -8