Sobota, 23 października 2021 r.

Jacek Magiera: - Pokazaliśmy dużo jakości

- Śląsk był przez cały mecz dobrze dysponowany i wiemy jak to jest prowadzić 1-0, czy 2-0 oraz wyżej, że musimy być cały czas skoncentrowani i konsekwentni - jeśli chodzi o grę. A kiedy poczułem, że to spotkanie wygramy? Po bramce Marcela Zylli - powiedział po wysokiej wygranej w Krakowie, trener zespołu Śląska, Jacek Magiera.

- Cały czas jesteśmy skoncentrowani na tym co robimy, bo chcemy budować standardy jeśli chodzi o drużynę, aby niezależnie od tego czy się prowadzi 1-0, czy 2-0 - drużyna była skupiona na swoich zadaniach. Uważam, że dziś cały zespół Śląska był dobrze dysponowany i było to widać od pierwszej minuty. Bardzo dużo akcji, granie przez środek boiska oraz skuteczność - co mogło się podobać. Do tego konsekwentna gra w defensywie, jeśli chodzi o wychodzenie "jeden na jednego" z zawodnikami Wisły Kraków. Wiedzieliśmy, że czeka nas tutaj trudny rywal, taki który gra dobrą piłkę i też jest w fazie budowy swojego zespołu. I na pewno przeciwstawiliśmy się tym, że pokazaliśmy dużo jakości. To cieszy, choć było jeszcze kilka dogodnych sytuacji do tego, żeby strzelić gola, ale wiemy doskonale, że w takich spotkaniach wszystkiego się nie wykorzysta - mówił ponadto Magiera.

- Nieczęsto wygrywa się na wyjeździe w tak przekonujących rozmiarach, tym bardziej, że graliśmy w Krakowie, na stadionie Wisły, gdzie zawsze jest o punkty bardzo trudno. Przekonały się o tym drużyny z czołówki tabeli - powiedział trener Śląska.


Źródło: Canal+ Sport

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~Diogenes2 2
Nic sie nie stalo, Pasieczny nic sie nie stalo!
"Nie ma roznicy czy przegralibysmy z Lechem 0:1, 0:4 czy 0:5" :))) smiech przez lzy...zero ambicji w tym klubie!! O ambicji musi im przypominac sektor C !

13            -7
~~~Cysters
Nie jest ciezko pokonac Wisle
Nie ma sie czym jarac choc 5:0 faktycznie moze zakrecic w glowie. Dzis jednak obic Wisle czy Legie to nie jest zaden wyczyn.

2            -3