Wtorek, 26 października 2021 r.

Sprzedaż biletów na mecz z Cracovią

Wisła Kraków rozpoczęła już sprzedaż biletów na spotkanie ligowe piłkarzy "Białej Gwiazdy" z Cracovią. Mecz ten zostanie rozegrany w niedzielę, 7 listopada 2021 roku, o godzinie 20:00.

Sprzedaż prowadzona jest w oparciu o wytyczne dotyczące organizacji meczów z udziałem 50 procent publiczności (ze sprzedaży wyłączone są sektory D11, D12, G3, G4, G5, A11, a sektory E11 i E12 przeznaczone są dla grup szkolnych, tak jak w ubiegłych latach).

Do zakupu wejściówki na domowe mecze Wisły Kraków nie jest wymagane posiadanie Karty Kibica.

Zakupiony bilet można pobrać ze strony internetowej, a następnie wydrukować lub zapisać na telefonie i okazać przy wchodzeniu na stadion (opcja ta nie dotyczy trybuny A i H, kibice tam zasiadający muszą wydrukować swoją wejściówkę lub mieć ją zapisaną na Karcie Kibica).

Uwaga: ceny biletów w kasach "Strefy Kibica" w dniu meczu będą wyższe o 5 złotych.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

~~~Julo
Święta Wojna niech trwa..
Jedyny mecz w rundzie, który zmienia psychikę, nastawienie i dalsze losy w życiu kibica Wisły Kraków.. to nie jest Śląsk, Lech, Legia, czy Zagłębie. To jest mecz z Cracovią, który obowiązkowo trzeba wygrać. To w zasadzie jedyny mecz w rundzie o "wszystko".

92            -13
kibic z daleka
Macie ich roz....ć!
Drodzy piłkarze, większość z Was jest u nas nowa (jak co roku), więc należy Wam się małe wyjaśnienie: możecie wszyscy mieć kowida, sraczkę, albo nawet pourywane nogi, ale na sraxę ma być taki ogień, żeby tamci po 20 minutach chcieli już do domu 'pod kordłę'...Probierz ma po meczu wypić całe łyski z barku, Filipiak ma kląć na czym świat stoi, a kibice gości mają po meczu biec pod ścianę płaczu i płakać. Taki to ma być mecz...

120            -7
~~~Janko Buszewski
Juz nas dosyc w tym roku
ośmieszyliście panowie piłkarze.Myślę,że wystarczy nam kibicom na najblizsze kilka lat.Stracilisie twarz i wiarygodnośc w oczach ogromnej rzeszy fanów.Pozostała wam, hobby- players (idąc tokiem terminologii Dana Petrescu)ostatnia szansa, zeby uratowac resztki honoru.Musicie wygrac derby.Jesli i ten mecz przerżniecie, jak wiele innych w tym sezonie,stanuiecie sie w naszych oczach persona non grata, przy R22.Kibic jest w stanie wiele znieśc,nawet i wysoką porażkę (vide ostatni mecz Wisły,Norwich czy MU) ale są takie mecze w roku,w których blamaż drużyny nie ujdzie na sucho.Takim meczem są od zawsze, derby naszego miasta. Mogę wybaczyc porażkę z rozpędzoną Amicą,mogę wybaczyć stratę punktów z bezbarwną Pogonią, mogę zapomniec o wstydzie po laniu od przeciętnego Śląska,ale jesli nie odkupicie swoich win i nie ogracie,choćby i 1-0,tych zaprzańców z drugiej strony Błoń,to dla mnie pozostaniecie juz na zawsze beznadziejnymi kopaczami i zwykłymi wkładami do koszulek...!!Tyle ode mnie dla was piłkarze.Czekam do 7 listopada ,do 22. Tyle o tym.

72            -10
~~~Osama
kibice Cracovii
i jak zwykle okaże się, że ludzie przychodzą nie dlatego że gra Wisła i ją trzeba wspierać tylko dlatego, że gramy z Legią, Lechem czy Cracovią... kibice lansu na FB, foci na stadionie..

23            -63
~~~n
Osama
Mów za siebie ze kibice cracovii

39            -6
~~~Diogenes2 2
Sezon praktycznie przegrany
Ale Swieta Wojna rzecz swieta!! Plus przed ŚW PP z Tychami takze lepiej zeby podlapali forme, odlozyli na bok wszelakie alibi i zaczeli zapierdzielac. Na ten mecz wystawilbym samych Wislakow, bo najemnicy nie sadze zeby wiedzieli o co w tym Meczu biega.

35            -9
~~~goal
Tu nie będzie żadnych tłumaczeń.
Tu liczyć się będzie walka, przede wszystkim walka, walka i poświęcenie. Który z piłkarzy nie jest na to gotowy, może odejść, najlepiej już dziś.

47            -5
~~~Azyl
Bilety
Kupić bilet przez internet.to skandal.co chwilę coś nie pasuje.karta nie ważna.albo zły numer jutro jadę do strefy kibica i kupię jak zawsze na sam PESEL.ABG

19            -4
~~~Artur
derby
oby te derby nie były powtórka meczu zs sląskiem.Boję się.

12            -21
~~~Dsa
Myślę że ludzie którzy byli na meczu ze Śląskiem
Powinni mieć darmowy wstęp na mecz z Cracovią

41            -7
~~~Marek
Przy Guli
Nie zabraknie biletów. Oby nie było kolejnego wstydu.

11            -2
~~~Tytus
Najważniejsze że to mecz Vip
Bilety tylko 48zl...cyrk

8            -3
~~~Kibic 20
@DSA
Bilety za darmo? Jest tak też w innych klubach, czy tylko dla kibiców sukcesu? Może napiszesz do miasta, żeby za stadion Wisła też nie płaciła, bo mecz był przegrany. A sprzątanie naszych śmieci po meczu też za darmo? My w biletach nie finansujemy piłkarzy, chyba dobrze o tym wiesz!!

6            -9