Czwartek, 28 października 2021 r.

Bilety na mecz derbowy dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19

Aby umożliwić udział w najbliższym domowym spotkaniu ligowym, w którym zagramy z Cracovią, jak największej liczbie kibiców - Wisła Kraków udostępniła bilety dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19.

W związku z obostrzeniami kibice udający się na stadion zostaną rozlokowani z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Z uwagi na duże zainteresowanie i ograniczoną liczbę miejsc Wisła Kraków umożliwi zakup wejściówek dla zaszczepionych przeciwko COVID-19.
Do zakupu biletu stacjonarnego dopuszczone zostaną wyłącznie osoby zaszczepione przeciwko COVID-19, które dobrowolnie okażą zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego (w przypadku szczepionek dwudawkowych konieczne jest przyjęcie obu dawek) mającego miejsce przynajmniej 14 dni wcześniej. Oświadczenia będą całkowicie anonimowe i posłużą wyłącznie w celu ustalenia liczby zaszczepionych uczestników zgodnie z wymogami rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii i nie będą wiązane z jakimikolwiek danymi osobowymi.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~Johny Walker
Średnio inteligentny kibic raczej wie, że obostrzenia
to nie wymysł naszego klubu. Wisła i inne kluby muszą zastosować się do wymogów Centrali i dyskutowanie dlaczego tak jest u nas to nie ma sensu. Jeżeli, ktoś ma swoje uwagi i propozycje niech tam zadzwoni lub napisze. Sam mam także z tym problem i muszę wybrać czy mam być na meczu czy nie. Jestem kibicem Wisełki b. długo, ale derby na żywo często się nie zdarzają. Wybór więc należy od nas samych !

18            -2
~~~ZKS
zaszczepieni i zakup online..
szkoda, że nie można zakupić biletu z opcją dla zaszczepionych online...

3            -10
~~~Pawel
do Johny Walker
To oczywiste ze to wymysl panstwa a nie naszego klubu. Straszne jest jednak to ze wiele osob na tym forum zdaje sie ten pomysl bezmyslnie popierac, ignorujac to ze wszystkie najnowsze badania i obserwacje potwierdzaja ze ludzie zaszczepieni tak samo roznosza wirusa co niezaszczepieni(przyklad Izraela i Singapuru gdzie liczba zakazonych po zaszczepieniu wiekszosci populacji wystrzelila najwyzej od poczatku roku). A takie spoleczne przyzwolenie doprowadzi do tego co w Australii, gdzie czlowiek nie moze bez waznego powodu przebywac poza domem i mamy tam juz panstwo totalitarne.

5            -5
stary wiślak
~~~ Paweł.
Podajesz zmanipulowane dane i wnioski. W Izraelu nie chorują zaszczepieni,a jeśli chorują to lekko,tylko niezaszczepieni .. A po drugie,czy dysponujesz danymi,ilu zaszczepionych zaraziło się od innych zaszczepionych,skoro zaszczepieni zarażają? Chcesz powiedzieć,że w grupie ludzi zaszczepionych wszyscy wzajemnie się zarażają? spytaj fachowców,a nie filozofuj.

4            -3