Piątek, 29 października 2021 r.

Sytuacja kadrowa Wisły Kraków przed meczem z Wisłą Płock

W spotkaniu 13. kolejki ligowej sezonu 2021/2022, w którym zmierzymy się na wyjeździe z Wisłą Płock, trener zespołu Wisły Kraków - Adrián Guľa - nie będzie mógł skorzystać z sześciu zawodników.

Z powodów zdrowotnych wykluczony jest bowiem występ Jakuba Błaszczykowskiego, Stefana Savicia, Przemysława Zbybowicza, Jana Klimenta, Aschrafa El Mahdiouiego oraz Pawła Kieszka.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~Jarek
Przed meczem
Szansę powinien dostać Nikola Kuveljic , chyba , że Plewka może grać . W sumie skład będzie silny i nie ma obaw , że jest zdziesiątkowany przez grypę .

42            -55
~~~siup
Sytuacja kadrowa jest fatalna
No ale to wina tego kto nadciągał tych grajków z Trenczyna....

20            -123
~~~Stach
Status
No to po ostatnich informacjach wydawało się, że będzie gorzej. Miejmy nadzieję, że ta krótka przerwa pomoże drużynie! Jazda jazda

52            -5
~~~Kosmaty
Z wymienionych zuważalny będzie brak dwóch piłkarzy:
1. El Mahdioui. Wyrwa jaka powstała w związku z jego nieobecnością była aż nadto widoczna w meczu ze Śląskiem. 2. Kliment. Choć tutaj raczej ze względu na ilość napastników cokolwiek wnoszących do gry. Zostajemy z jednym Forbesem, co siłą rzeczy nie uspokaja. No chyba, że Sobol się w międzyczasie rozwinął, czego nie wiemy, bo nie grał dotychczas za wiele (w tym wypadku meczu ze Śląskiem nie traktują jako jakiegokolwiek wyznacznika, bo tam cała drużyna grała tragicznie, a do tego Sobol wszedł z ławki kiedy wszystko już było pozamiatane... żaden zawodnik w takich okolicznościach nie byłby w stanie czegokolwiek pokazać).

43            -10
~~~trzaskows ki
Najbardziej brak Kuby!
Najbardziej brakuje Kuby Błaszczykowskiego. To jest zawodnik z charakterem. Niestety Gula wciąż faworyzuje swoje nietrafione transfery. Jeszcze jedna porażka i bojkot kibiców. Pytanie kto to weźmie po nim... Maaskant? Brzęczek? Nie ma na co czekać...

14            -73
~~~Mruk
Kontuzjowani
Najważniejsze dla trenera że Skvarki nie ma na tej liście i jest od kogo rozpocząć ustalanie składu.

24            -22
~~~Logistyk
Kogo
Kogo wg Was faworyzuje Gula? Hanousek? Najlepszy lewy obrońca od czasów Pietrzaka? Klimenta? Przegrywał ostatnio rywalizację z Forbsem. Skvarka? Alternatywą jest Savic, pamięta ktoś jego dobry mecz?

71            -6