Środa, 3 listopada 2021 r.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z GKS-em Tychy

Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 1/16 finału Pucharu Polski spotkaniu z GKS-em Tychy.

Wejście do głosowania »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

~~~jun12
Najlepsi
Biegański - 7, Szot - 8, Szota - 1, Sadlok - 8, Hanousek - 7, Yeboah - 4, Plewka - 3, Młyński - 8, Skvarka - 7, Starzyński - 2, Hugi - 2, Frydrych - 6, Forbes - 9

16            -46
~~~ z za oceanu
Wreszcie na TAK
Gdyby tak grali w lidze nie można się by było przyczepić. Dzisiaj WRESZCIE wyszedł Zespół. Indywidualnie - do poprawek, niektórzy do o[...]ki. Ale za wynik i całokształt - BRAWA.

19            -10
~~~Diogenes2 2
Dziwny sklad, dziwny mecz
Najwazniejsza wygrana, ale gra nie ma sie co zachwycac. Czekam na powrot Mahdioui...

26            -3
~~~pawel
.
Marzy mi się żeby na derbach zagrał w obronie Uryga z Frydrychem zamiast Szota.

42            -3
Tss
Oj Serafin Serafin
To, że dziś dostaniesz najniższą notę to jest pewne. Niepewne jest natomiast czy się chłopaku jeszcze ogarniesz. Jestś młody i ciągle masz szanse na karierę. Ale coraz mniej wierzę, że Ci się uda. Popełniając dwa tak karygodne błedy w jesnym meczu, w odstępie kilkunastu minut świadczą, że coś nie tak z twoją głową. Tylko nie wiem co jest nie tak. Czy jesteś za pewny siebie? (niedobrze) Czy jesteś opóźniony i pewne rzeczy docierają do ciebie po dłuższym czasie? (jeszcze gorzej) Czy poprostu lubisz ryzyko? (Najgorzej). Powinieneś przynajmniej do derbów chodzić za Felicio i robić co zechce. Nosić jego sprzęt, robić mu zakupy umyć samochód. Bo dzięki niemu złość na Twoją ,, głuptę'' wielu kibicom mineła. Mam nadzieję, żę dalej będziesz dostawał szansę i ciąglę będziesz grał ale mam też nadziejęże codziennie będziesz miał przypominane te swoje dzisiejsze ,,zabawy'' zarówno przez kolegów jak i przez sztab szkoleniowy. Pamiętaj! Nie jesteś już na szkolnym boisku tylko w pierwszej drużynie Wisły Kraków! A jak tęsknisz za szkolnym boiskiem to ogól sobie jajka i na nie wróć.

34            -7
zajo1996
Oceny
Najwyższa ocena jaką dałem to 6 i mimo dwóch bramek to nie jest Forbes tylko Plewka i Biegański. Uważam że Forbes mimo dwóch bramek zasłużył na 4, nie mogę patrzeć jak on gra a najgorsze jest to że poza nim do dyspozycji na ataku mamy tylko jeszcze słabszego Sobola.

8            -30
macio1906
mecz
Szału jak nie było tak nie ma brawa za wynik gra to dramat moim zdaniem najlepszy Biegański

18            -3
Mario
Szota!! My nie możemy robić takich trampkarskich błędów
To jest Wisła, to jest ekstraklasa, a nie jakąś Pogoń za chlebem z Psiej wolki. Ci młodzi powinni się ogrywać w rezerwach. Niestety, ale robią makabrwyczne błędy. Super Forbes, Biegański, Sadlok. Yaw ty nie jesteś na treningu, nie okiwasz wszystkich masz piłkę dobra to strzelaj z 1 piłki. To abecadło. Tak jak Szota gra czy Yaw to można się bawić na orliku. Dla mnie to kryminał

10            -2
~~~Onomatope jus
Dziś Forbes ode mnie 9...
...ale mnie nie nabierze. Za długo go znam i wiem, że na następnym meczu będę wychodził z siebie widząc niewiarygodne pudła. Taki typ. Ale, mimo wszystko, FBF jest na swój sposób wyjątkowy:) Choć, może tym razem się facet odblokuje. Cóż...Czyżbym jednak dał się nabrać?

7            -2
~~~Kathi Kibice z Bremen
Mecz
Mecz sie fajnie ogladalo a najbardziej cieszy wygrana

3            -1
~~~Fireant
Oceny
Udało się, mieliśmy kupę szczęścia - mam nadzieje, że nie będziemy się wygłupiać z ocenami, bo najlepsi zasłużyli co najwyżej na 5. I mam nadzieje, że w niedziele zagrają ta, że będzie rekordowa liczba 9 w zestawieniu.

0            -1