Środa, 3 listopada 2021 r.

Artur Derbin: - Stworzyliśmy wiele sytuacji

- Na pewno szkoda nam dzisiejszego meczu, bo przez 75 minut tego spotkania to były dobre zawody z naszej strony. Stwarzając sporą presję na przeciwniku powodowaliśmy dyskomfort w szeregach drużyny z Krakowa - mówił na konferencji prasowej, po meczu pucharowym GKS-u Tychy z "Białą Gwiazdą" trener zespołu gospodarzy, Artur Derbin.

- Po jednym z odbiorów w strefie wysokiej zdobywamy bramkę wyrównującą, a stworzyliśmy sobie też wiele sytuacji, żeby przechylić tę szalę zwycięstwa. Niestety w ostatnich piętnastu minutach wyszła ekstraklasowa jakość piłkarska i doświadczenie Wisły Kraków i tym samym bramki, które zdobyli powodują, że to oni zagrają w następnej rundzie. Nam pozostaje się teraz zregenerować i skupić na najbliższym meczu. Oczywiście gratuluję drużynie z Krakowa awansu i życzę powodzenia w dalszej fazie rozgrywek - dodał trener zespołu GKS-u Tychy.

- Dziś stworzyliśmy naprawdę wiele sytuacji do tego, żeby drużynie z Krakowa spowodować jeszcze większy dyskomfort. Niestety musimy cierpliwie czekać na kolejne bramki, ale pozytyw jest taki, że z tak klasowym rywalem te sytuacje stwarzamy, ale potrzebujemy konkretów. Wyszedł jednak u nas brak ogrania i doświadczenia. Nie chciałbym analizować na gorąco tych straconych bramek. Może za szybkie było wznowienie po wyłapaniu, bo było też być może słabe przyjęcie? Może wznowienie nie było w ten sektor, gdzie nastąpiła strata? I potem już efekt domino i nasi obrońcy nie zareagowali tak, jak trzeba. I gotowa była sytuacja do zdobycia bramki dla Wisły Kraków - zakończył Derbin.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

~~~Kibic 20
Trener Artur Derbin
Szacun panie trenerze za super wypowiedź, gratulacje i życzenia dalszego awansu dla naszej drużyny. To się tak rzadko spotyka wśród wypowiedzi trenerskich. Życzymy Pana drużynie jak najlepszych wyników w lidze.

23            -3