Wtorek, 9 listopada 2021 r.

Sprzedaż biletów na mecz z Radomiakiem Radom

Wisła Kraków rozpoczęła sprzedaż biletów na spotkanie ligowe piłkarzy "Białej Gwiazdy" z Radomiakiem Radom. Mecz ten zostanie rozegrany w piątek, 26 listopada 2021 roku, o godzinie 20:30.

Sprzedaż w oparciu o wytyczne dotyczące organizacji meczów z udziałem 50-procentowej publiczności prowadzona jest w "Strefie Kibica" oraz na stronie bilety.wisla.krakow.pl. W przypadku decyzji administracyjnych może nastąpić zmiana miejsc wcześniej zakupionych biletów.

Do zakupu wejściówki na domowe mecze Wisły Kraków nie jest wymagane posiadanie Karty Kibica.

Zakupiony bilet można pobrać ze strony internetowej, a następnie wydrukować lub zapisać na telefonie i okazać przy wchodzeniu na stadion (opcja ta nie dotyczy trybuny A i H, kibice tam zasiadający muszą wydrukować swoją wejściówkę lub mieć ją zapisaną na Karcie Kibica).

Uwaga: ceny biletów w kasach "Strefy Kibica" w dniu meczu będą wyższe o 5 złotych.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~kibic
bilety
Mam zapytanie ? Zakupuję bilety na mecz Wisły i po przyjściu na stadion okazuje się ,że te miejsca są zajęte przez karnetowiczów.Jak najbardziej one im przysługują Kto nad tym panuje? Nikt na meczu nie jest mi wstanie pomóc i muszę szukać wolnych miejsc, a przecież ja też za te bilety płacę. Czy w końcu ktoś nad tym zapanuje. Oczywiści nie byłem wyjątkiem.

8            -9
~~~kibic 1968
bilety/ karnetry
Problem moze powstac przes sytuacje pandemiczną! Wielu takich jak ja zakupili karnet na wybrane miejsce i tam przychodzą, tam mają wydruk z nr. krzesełka. Ale w pewnym momęcie ktoś w klubie wymyślił inne miejsca dla karnetowiczów i teraz sprzedają te poprzednie miejsca karnetowiczów , innym niby zaszczepionym! Ja tak to widzę!

5            0
~~~fan Wiselki
szkoda takich kibicow!
To jest skandal, że ktoś kupił bilet , siada za chwilę zostaje przegoniony z miejsca jakie ma na bilecie, kolejny ktoś za chwilę znow go wyprasza z innego miejsca! To w dobie komputerów nie da się takiej prostej rzeczy ogarnąć. Wielki wstyd dla Klubu Wisła Kraków. Pewnie na trybunie C są inne zasady, ale inne trybuny mimo głośnego dopingu wolą jednak usiąść jak na większości europejskich stadionach. A kto chce stać i palić papierosy powinien szukać miejsc tam gdzie nikt na to nie zwraca uwagi!

3            -1