Wtorek, 16 listopada 2021 r.

Bilety na mecz wyjazdowy z Jagiellonią

W najbliższą sobotę, tj., 20 listopada, o godzinie 15:00 - piłkarze krakowskiej Wisły rozegrają mecz ligowy w Białymstoku z tamtejszą Jagiellonią. Nasz klub rozpoczyna sprzedaż wejściówek dla fanów "Białej Gwiazdy" na tę potyczkę.

Koszt biletu wynosi 28 złotych. Sprzedaż prowadzona jest w dedykowanej kasie zastępczej Strefy Kibica Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie (kasa numer 10) od wtorku 16 listopada od godziny 12:00 do wyczerpania puli wejściówek.

Do zakupu biletu nie jest wymagane posiadanie Karty Kibica, przy zapisie należy podać imię i nazwisko oraz numer PESEL. Jedna osoba może nabyć wyłącznie 3 wejściówki.

W pierwszym dniu sprzedaży zakupu mogą dokonać wyłącznie osoby, które wzięły udział w wyjazdowym meczu w Tychach.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~Mateo
Wyjazd
A jak ktoś był na wszystkich wyjazdach w tej rundzie i nie był w Tychach to nie ma pierwszeństwa w zakupie?Brawo

1            -21
~~~Rozpierdu cha2020
Kolejka
Zestaw par w tej kolejce sprzyja, aby się podnieść w tabeli. Ciekawe czy w końcu to wykorzystamy, czy koncertowo jak za kazdym razem spitolimy sprawę i przy mega formie cwe7gii wyprzedzi nas jeszcze dodatkowo Wiadro z Zabrza. Zaczyna ten sezon wygladac blizniaczo do poprzednich grzezniemy w dole i bedziemy sie bić o pozostanie, a jak patrze na radomiaka to aż ręka świerzbi. ech... grajkowie wezcie sie w koncu do roboty!! To jest Wisla Krakow a nie KS Popierdółka Cibcibory Wielkie.

12            -6