Poniedziałek, 22 listopada 2021 r.

Bilety na mecz wyjazdowy z Widzewem

W czwartek, 2 grudnia, o godzinie 20:00 - piłkarze krakowskiej Wisły rozegrają mecz w ramach 1/8 finału Pucharu Polski w Łodzi z tamtejszym Widzewem. Nasz klub rozpoczyna sprzedaż wejściówek dla fanów "Białej Gwiazdy" na tę potyczkę.

Sprzedaż prowadzona jest w dedykowanej kasie zastępczej Strefy Kibica Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie (kasa numer 10), gdzie będzie można zapisać się na listę wyjazdową i opłacić bilet. Zapisy potrwają do czwartku 25 listopada do godziny 12.00, cena wejściówki wynosi 40 zł.

Po skompletowaniu zgłoszeń na mecz wyjazdowy przygotowana lista zostanie przesłana do organizatora. Wejściówki będzie można odbierać w kolejnych dniach w Strefie Kibica, okazując paragon będący potwierdzeniem zakupu. O możliwości odbioru biletów będziemy informować na bieżąco.

Zgodnie z przekazanymi przez organizatora - klub Widzew Łódź - wymogami, aby umożliwić wejście na stadion jak największej liczby kibiców, wszystkich, którzy poddali się szczepieniu prosimy o przekazanie tej informacji podczas zapisów. Dokument poświadczający szczepienie należy zabrać ze sobą na mecz - będzie on weryfikowany w momencie wejścia na obiekt w Łodzi (preferowana forma papierowa, która ułatwi sprawniejsze wejście kibicom na stadion).

Według obowiązujących przepisów prawa związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania się pandemii COVID-19, na stadionie może przebywać 50% osób zaszczepionych oraz 50% osób niezaszczepionych. Zasada to dotyczy również kibiców przyjezdnych.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?