Wtorek, 30 listopada 2021 r.

Sprzedaż biletów na mecz z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza

Wisła Kraków rozpoczęła sprzedaż biletów na spotkanie ligowe piłkarzy "Białej Gwiazdy" z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. Mecz ten zostanie rozegrany w piątek, 17 grudnia 2021 roku, o godzinie 18:00.

Sprzedaż prowadzona jest w oparciu o wytyczne dotyczące organizacji meczów z udziałem 50 procent publiczności (ze sprzedaży wyłączone są sektory B11, B12, D11, D12, G2, G3, H11, a sektory E11 i E12 przeznaczone są dla grup szkolnych).

Do zakupu wejściówki na domowe mecze Wisły Kraków nie jest wymagane posiadanie Karty Kibica.

Zakupiony bilet można pobrać ze strony internetowej, a następnie wydrukować lub zapisać na telefonie i okazać przy wchodzeniu na stadion (opcja ta dotyczy wszystkich trybun).

Wszystkie osoby, które zakupiły karnet na etapie przedłużenia, proszone są o sprawdzenie swojego nowego miejsca na stronie biletowej lub w systemie weryfikacji biletów.

Uwaga: ceny biletów w kasach "Strefy Kibica" w dniu meczu będą wyższe o 5 złotych.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~palec1906
kurcze...
Pędzę, bo może zabraknąć. W końcu spektakl "Nędznicy" nie jest grany często. Ostatnio grali "Dziady". Nawet dobra wersja sztuki.

23            -20
~~~MST__1906
Mimo wszystko
Wiem, że wielu już szuka wymówek, bo słabo grają, bo zimno, bo pora im się nie podoba... Jesteśmy kibicami Wisły i naszym obowiązkiem jest dopingować zespół od 1' do 90'+ minuty. Bilet zakupiony, bo nie jestem kibicem sukcesu. Do zobaczenia!

37            -14
~~~Diogenes2 2
Nie chodzi o bycie kibicem sukcesu...
...bo nie na obecnie nikogo na trybunach r22 kto by byl kibicem Sukcesu. Z prostej przyczyny, ostatnie Coś wygralismy ponad dekade temu, a ostatnie 3 lata walczymy o istnienie i utrzymanie sie w lidze... Pytanie natomiast czy Gulardiola zamierza cos zmienic w skladzie, bo gra nie idzie od 2 miesiecy. Moze pora stawiac na Savicia (jeden slaby mecz po miesiacach lawy o niczym nie swiadczy), Kuveljic, Hugi...

10            -2
~~~Wyjazdowi cz
Mecz
Grodzisk i Lubin do zaliczenia potem Nieciecza

13            -1
wujek29
dlaczego
to jest kolejny sezon kiedy przed każdym meczem teoretycznie do wygrania pojawia się wątpliwość że i tak znów przegramy, przed pojawieniem się telefoniki w Wiśle był taki sezon po awansie do ekstraklasy gdzie klub na pewno nie był w lepszej kondycji finansowej ani organizacyjnej nie wspomnę o zawodnikach, sezon 1996/1997 i wtedy po 17 kolejkach mieliśmy taki o to bilans: 6 zw 4 rem 7 por, dziś mając piłkarzy z przeszłością w niezłych klubach o których wtedy nawet nie mogliśmy pomarzyć, nie wspomnę o trenerze (choć tu akurat wtedy Wisłę szkolił niezły jak na polskie warunki były selekcjoner Henryk Apostel), przy nowoczesnym skautingu, większych możliwościach finansowych i technologicznych daleko nam do tego, a patrząc na klub z wyśmiewanego tradycyjnie Radomia ich piłkarze są o klasę lepsi choć raczej nie sponsoruje ich szejk.... DLACZEGO??

5            -1
~~~Dominik
do ~~~MST__1906
Naszym obowiązkiem jest doping? A gdzie obowiązki piłkarzy? Bo w tym sezonie chyba zapomnieli że jakiekolwiek mają :)

12            -4