Piątek, 3 grudnia 2021 r.

Wisła rozpoczęła sprzedaż karnetów Wiosna 2022

Wisła Kraków rozpoczęła sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2021/2022. Ceny abonamentu zaczynają się od 175 złotych (ulgowy) i 250 złotych (normalny).

W pierwszej kolejności abonamenty Wiosna 2022 będą mogli zakupić posiadacze karnetów z rundy jesiennej (przedłużenie). Sprzedaż zamknięta trwać będzie do piątku 10 grudnia włącznie. W związku z tym, iż aktualne jest ograniczenie liczby kibiców, każdy fan otrzyma nowe miejsce, które będzie można sprawdzić w późniejszym terminie na stronie biletowej. Ze sprzedaży wyłączone zostały sektory B11, B12, D11, D12, G2, G3, G4, G5, H11, E11, E12.

Start sprzedaży otwartej dla wszystkich kibiców zaplanowany został na sobotę 11 grudnia.

Wiślacy zagrają wiosną 2022 roku na własnym stadionie aż osiem spotkań. Kolejno zmierzą się ze Stalą Mielec, Górnikiem Łęczna, Lechem Poznań, Piastem Gliwice, Górnikiem Zabrze, Wisłą Płock, Jagiellonią Białystok oraz z Wartą Poznań.

Karnety można nabywać pod adresem bilety.wisla.krakow.pl.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

~~~Wislackie Serce
Po tym co Gula odstawił w tej rundzie
Nie kupię karnetu napewno. Chyba że zmieni się trener, co da nadzieję na profesjonalizm. Za naukę warsztatu trenerskiego na takim zasłużonym klubie jakim jest Wisła płacił nie będę.

18            -78
~~~Bartek
Karnety
Patrzą byle kasę wyrwać. Już zapomnieli jaką padaką nas raczyli do tej pory. Znowu się powtarza myślenie "Naiwniacy znowu dadzą kasę" wystarczy kilka pięknych słów, powtórzyć że to okres przejściowy i jak to pięknie nie będzie w przyszłości.

17            -63
~~~Olo74
Karnety
Co jest z Tymi karnetami ? Wprowadzam nr karty i nie jestem uprawniony do zakupu karnetu choć mam karnet na jesień 2021. Coś ktoś wie? PS po nr ID tez nie wchodzi i Pesel tez próbowałem .

12            -2
~~~Kibic20
@Wislackie serce
To są żarty, "Wislackie serce", chyba masz go pod stopami, bo gdybyś miał na właściwym miejscu, tobyś tak nie pisał. Jest sie z klubem na dobre i na złe, albo jak niektórzy "kibicem sukcesu", do którego ty i"Bartek"nalezycie. Nikt Was nie zmusza do kupienie, to jest ogólna informacja do tych, którzy są zainteresowani i którzy Wiselke mają w sercu, na właściwym miejscu.

49            -13
~~~wolfy
Karnety
Przewiduję sprzedaż na pniu.

7            -25
gb3
jeśli ktoś kocha swoj klub , to nie zastanawia się czy kupić karnet!! Bo co wyniki [...] , to już cie nie stać na karnet?? zastanówcie się kto jest prawdziwym kibicem.... ja na R22 jestem od 1979 , przeżyłem spadek do 2 ligi , sprzedanie meczu legŁej i to co się ostatnio dzieje w klubie. Nienawidzę kibiców sukcesu i ich komentarzy!!

19            -10
~~~k... mac
przedłużenie karnetu
Niektórzy kibice, dla których realizowano transakcję zdążyli już nabyć karnet. Taki komunikat wyskakuje mi po kliknięciu kupuję i płacę. Macie tak też? c...j mnie strzeli z tym systemem...

5            -1
~~~Wiślackie Serce
Miłość do klubu to rozsądek
Do Kibic20 : Że tak posłużę się obrazem: Wyobraź sobie że Twoje dziecko zaczyna pić alkohol. I od kilku miesięcy przychodzi do Ciebie po pieniążki. Kiedy jednak się orientujesz że te pieniądze idą na alkohol, a Twoje dziecko jest zagrożone, to co nadal dajesz mu bezrefleksyjnie te pieniądze?? Odpowiedz sobie sam.

9            -8
~~~CHRUT
Jeszcze
za poprzedni nie oddali a już na następny sprzedają.

6            -5
~~~Kibic20
@Wislackie serce
To jest śmieszne porownanie według mnie. Ile klubów przegrywa mecze(np. LEGIA, a w ostatnim pucharowym meczu kibice z nimi byli i im bardzo dopingowali, nasi wierni też byli w Łodzi, i to nie mało ich było, żeby drużynę wspomoc), Nikt z nich nie kieruje się wynikami, tylko przywiązaniem i miłością do klubu. Alkohol to nałóg, a przywiązanie do klubu nie bierze się z nałogu. Weź przykład z wpisu "gb3". Ten pan wie co pisze, wiele przeżył, gdy być może byłeś jeszcze dzieciakiem,on kibicował już Wiśle i robi to do dzisiaj. Chyba nie śmiesz stwierdzić, że ten pan jest w nałogu!! Jest wierny naszemu klubowi, tak jak wiele innych.

4            -6
~~~Wislackie Serce
Tylko że w Legii mój drogi kolego Kibic20
Nikt nie udaje że jest dobrze gdy jest tragicznie. Michniewicz pomimo sukcesów Legii w LE poleciał. Czego u nas powiedzieć nie można. Stąd sytuacja jest dramatycznie inna.

3            -4
~~~Kibic20
@Wislackie serce
Mam nadzieję, że nie sugerujesz, że nasz trener powinien wylecieć, bo nas na to nie stać jak Legie. Ile razy można zmieniać trenera? Dajmy mu w końcu dłużej popracować.

5            -2