Niedziela, 5 grudnia 2021 r.

Bramka Daniela Hoyo-Kowalskiego dla Hutnika

Wypożyczony do II-ligowego Hutnika Kraków obrońca krakowskiej Wisły, Daniel Hoyo-Kowalski, zdobył pierwszą bramkę dla swojej aktualnej drużyny. Wiślak wpisał się na listę strzelców w spotkaniu ligowym z Pogonią Siedlce.

Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków 0-3 (0-1)

0-1 Kamil Sobala (31.)
0-2 Łukasz Kędziora (69.)
0-3 Daniel Hoyo-Kowalski (79.)

Hoyo-Kowalski zagrał w tym meczu pełne 90 minut.


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~Kibic20
Daniel
Gratuluje zdobytej bramki. Dobrze, że nabierasz doświadczenia w dorosłej piłce, bo mam nadzieję, że w przyszłym sezonie zasilisz szeregi ekstraklasy.

25            -4
Kosmaty
Brawo Daniel, gratuluję.
Doświadczenie, które teraz zbiera będzie dla niego bezcenne i zaprocentuje po powrocie do Wisły. Mam nadzieję, że to wystarczy, by przeskoczył poziom, który prezentował nam już wcześniej w ekstraklasie. To co widzieliśmy wcześniej było niezłe, ale bierzmy poprawkę, że to co wystarczało do chwalenia mniej więcej 15-16 latka to może być za mało dla 18-19 latka. Tym bardziej, że wzrosną nie tylko oczekiwania kibiców, ale powinny wzrosnąć możliwości samego zawodnika (przede wszystkim fizyczne oraz przystosowanie się do tempa i intensywności gry na poziomie seniorskim, w tym konieczność podejmowania szybszych decyzji oraz dokładniejszego ich realizowania a to dla obrońcy sprawy dość żywotna), zatem i ogólna jakość gry powinna być wyższa niż wcześniej. Tak czy siak wierzę w tego młodziaka i myślę, że za 3-4 lata może być kluczowym elementem w naszej grze obronnej (o ile w międzyczasie nie odejdzie do mocniejszej ligi).

21            -4
~~~Wierny
Daniel H-K
Niestety większość to była ławka. Jak na zawodnika który juz stawiał pierwsze kroki w ekstraklasie to pokazał zdecydowanie za mało na tym poziomie.

0            -2