Sobota, 11 grudnia 2021 r.

Dariusz Żuraw: - W końcu wygraliśmy mecz

- Najważniejsza informacja jest taka, że w końcu wygraliśmy mecz, zdobyliśmy trzy punkty i mógłbym na tym skończyć. A mówiąc o meczu, to widać było, że mieliśmy problemy, że nie wygraliśmy od długiego czasu i to ciążyło na chłopakach. Brakowało pewności siebie - powiedział po meczu Zagłębia z "Białą Gwiazdą" trener zespołu gospodarzy - Dariusz Żuraw.

- Dopiero bramka na 1-1 dodała nam wiary i pewności siebie. Zaczęliśmy grać tak, jak chcieliśmy, bo dobrze ofensywnie do przodu. Strzeliliśmy drugą bramkę i mieliśmy jeszcze dwie lub trzy świetne sytuacje, ale to już jest nieistotne. Mamy trzy punkty, wygraliśmy i możemy z optymizmem patrzeć na wyjazd do Warszawy oraz do Łęcznej. Tam też trzeba będzie zrobić wszystko, aby powalczyć o punkty - dodał opiekun drużyny z Lubina.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Kibic20
Trener Zuraw
A zastanowiłeś się Pan, dlaczego wygrali? I czy w następnych meczach będziecie mieli sędziów, którzy ustawia pod was mecz? Oby nie, to zobaczymy, czy tak będziecie wygrywać?

62            -9
~~~Joyo1906
W końcu wygrali
Pomijając fatalne sędziowanie, niestety po raz kolejny sprawdza się scenariusz: masz serię porażek, chcesz się przełamać - zagraj z Wisłą. Kolejny rok stracony. Są kluby bez "gwaizd" wielkich budżetów, które potrafią grać w piłkę np. Radomiak, a my już chyba 11 rok wegetacji.

37            -3
~~~Jan
Do Joyo
Wiesz to że stracony to jeszcze nic.. Najgorsze że my będziemy drzeć do końca i grać o życie... Jakoś nie napawa to optymizmem. Z całym szacunkiem ale przegrywamy znów z najgorszym syfem w lidze... Z kolejnym szrotoklubem... Tylko w takim razie kim my jesteśmy!?

23            -4
~~~ralph
Żurawball
Polski Rangnick górą :)

12            -2
~~~Obserwato r
Mecz
Dobrze ze sędzia grał z wami krety

10            -4