Piątek, 17 grudnia 2021 r.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Bruk-Betem Termaliką

Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 19. kolejki ligowej spotkaniu z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.

Wejście do głosowania »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Obserwato r
Najlepszy Gula
Najgorsi kibice na stadionie...

25            -26
~~~tabaluga
W koncu
Duża różnica w poziomie gry w drugim meczu z rzędu. Widać ile znaczy taki Savic w grze ofensywnej. Brawo.

66            -10
~~~kkkk
Na duży plus Wszyscy!
Gruszkowski jak Baszczu za najlepszych czasów! Szota kozak! Czyścił, wygrywał głowy brawa za ten mecz! I w jego wieku to ani Uryga ani Nalepa ani nawet Głowacki nie był tak dobry! Aschraf król środka pola! Najlepszy mecz do tej pory w Wisełce! Plewka mnóstwo czarnej roboty i widać że wraca do swojej dyspozycji sprzed kontuzji. Kliment bardzo dużo walki za co brawa! Savić najlepszy mecz od kiedy jest u Nas. Niesamowicie ważne punkty! Brawo Wisełka!! Spokojniejsze będą święta, a po nich marsz w góre tabeli!

45            -28
~~~stint
kto wie
ile razy Jan Kliment sie przewrócił czy trzeba czy nie. Kto wie ile razy z innym kolegą z drużyny sobie przeszkadza i ile razy nie ma po mysłuna oddanie strzału

30            -9
~~~Misioł
przestrzegam przed hurraoptymizmem
nie tylko kibiców, ale też zarząd. Potrzebne nam są trzy-cztery poważne wzmocnienia składu żeby nie było gorąco na wiosnę. Termalika jest jeszcze słabsza od Widzewa, nie podjęła rękawicy, odpuściła środek właściwie na samym początku meczu - stąd taki wynik. Dla wprawnego oka nawet przy takim wyniku było widać nasze bolączki. Chwalicie zespół, ale nawet tak słaby przeciwnik stworzył 5 groźnych sytuacji w meczu. Do tego brak wyrachowania. Wchodzimy 10 razy środkiem jak w masło i nie karcimy przeciwnika, bo każdy z naszych chce być bohaterem i uderza przy byle okazji. Taki Lech by rozjechał Termalikę dwucyfrówką. Chłodzić głowy i ciężko pracować. Zwłaszcza Grucha z Szotą, choć bardzo ich lubię, dopuszczenie do uderzenia Mesanovicia kryjąc go jednego we dwóch to kryminał. Gość jest sprytny ale bez przesady. I szkoda tej kartki Szoty, liczyłem że wiosnę będzie zaczynał w podstawie. Na plus, doskonałe przygotowanie fizyczne. 121km druzyna, 13km Plewka i Aschraf. Kawał roboty. Co do gry Aschrafa, to życzyłbym sobie żeby Plewka i Skvarka uczyli się od kolegi rzucania otwierających podań. To był występ doskonały. Na plus też Savic, robił grę. Ktoś gdzieś puścił plotę, że w zimie się go pozbędziemy. Ja się upieram, że to będzie ogromny błąd. Nie wolno pozbywać się Savicia, trzeba budować drużynę w oparciu o zawodników, którzy będą rozumieli jego wizję budowania akcji. Ruchliwość i szybkie podania. Ja bym sprzedał Yeboaha przy pierwszej okazji. To jest moim zdaniem idealny przykład przerostu formy nad treścią. Wielki talent, zero efektywności. A nie czekaj, przecież asystował przy bramce Loski.

37            -5
~~~arex
Gra
Cieszy wygrana ale ten mecz jeszcze raz pokazał, że nie mamy napastnika. To co wyprawiał Kliment i co nie wyprawiał Forbs to woła o pomstę do nieba. Forbs wolny i drewniany (zamiast strzelać bramki, to był obrońcą BBT), a Kliment - owszem walczył- ale wyglądał jakby miał problemy ze wzrokiem albo był na chaju. Facet wogóle nie czuje piłki. Tę sytuację kiedy posłał mu piłkę w uliczkę Yeboa nie zapomnę na długo, ale i innych sytuacji też. No i gra obronna drużyny ( nie mówię, że obrońcy grali źle ) ale drużyna jako całość popełnia błędy. Gdyby to nie była BBT a inna lepsza drużyna, to moglibyśmy stracić bramki z kontr. Zarząd musi pomyśleć o wzmocnieniach , a trener przemyśleć gdzie popełniamy błędy obronne.

21            -1
~~~Kroolik
Wnioski
Zdecydowanie przestrzegam przed hurraoptymizmem. BBT zagrała dziś katastrofalnie. To drużyna bez żadnej ambicji, woli walki i determinacji. Wygląda jak ŁKS sprzed 2 sezonów, pogodzony że spadkiem już w przerwie zimowej. 3 punkty dopisane, ale na przyszłość nie można z tego wyciągać żadnych wniosków. Jesteśmy słabą drużyną, mająca rzadkie przebłyski. Dajemy radę tylko z kompletnymi outsiderami. Może w niektórych klubach by to wystarczyło, ale tutaj jest Wisła Kraków i taka popelina, chyba nikogo nie zadowala.

15            -1
~~~Ona
Mam nadzieje
Że nikomu nie wpadnie do głowy pozbywania się Savicia. To dobry piłkarz robi różnicę tylko trzeba znaleźć sposób na niego na boisku.

31            -3
~~~Janko Buszewski
Masz racje Misioł
ale mam też nadzieję, że "mądre glowy"w Wiśle ,widzą jak jest?3 lub 4 wzmocnienia są nam NIEZBĘDNE i potrzebne na juz.Jeśli chcemy grać pile techniczna ,oparta na dużej wymianie podań i wymienności pozycji a nie"rąbankę na udo",to musimy mieć ku temu wykonawców. Sam Aschraf, Yaw czy Stefan tego nie uciągną.

8            -1
~~~Onomatope jus
Doping
Bardzo podobał mi się doping Ultrasów. Dostosowany do przedświątecznej pory, ambicji Klubu i rywala (zero wyzwisk w stronę Niecieczy). Pokazaliście, że tu jest Wisła a nie jakieś tam dziadostwo!

10            -2