Piątek, 17 grudnia 2021 r.

Jubileuszowy występ Yawa Yeboaha w Wiśle

W spotkaniu z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza swój 50. mecz w koszulce z "Białą Gwiazdą" rozegrał Yaw Yeboah.

Przypomnijmy, że Yeboah debiutował w Wiśle 29 sierpnia 2020 roku, w meczu ligowym ze Śląskiem Wrocław (1-3).

Dla Wisły zagrał 47 razy w Ekstraklasie oraz trzy razy w Pucharze Polski. Dotychczas strzelił dziesięć bramek.


Foto: Krzysztof Porębski

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~TTT
Słabo w defenzyeie.
W ogóle praktycznie nie wraca a jak wraca to czlapiacy. Dziś ofensywnie też skąd wyglądał mimo strzelonej bramki i to bardzo fartownej.

12            -27
~~~Gowor
bardzo go lubię...
...jako zawodnika i człowieka. Jest błyskotliwym piłkarzem, ale bardzo często nie wie co zrobić z piłką. Dużo tańczy, a czasem proste środki byłyby lepsze i skuteczniejsze. Ogólnie też nie za bardzo ma z kim grać, taka prawda. Gdyby miał dobrą prawą nogę nie grałby u nas. No i dość słabo w defensywie. Gratki za 50 spotkań i jeszcze wielu okrągłych jubileuszy!

40            -2
kibic z daleka
Yaw...
Yaw to taki gracz, którego gra robi największe wrażenie, ale też jest najbardziej irytujący. Jak trzeba biec to się zatrzymuje, jak trzeba stanąć to biegnie. Jak trzeba podać to strzela, jak trzeba strzelać, podaje...

17            -5
Tss
Z nim jest jeden mały problem
Jak on jest przy piłce, to nieszablonowym zwodem może zaskoczyć każdeg obrońcę. Pisząc każdego mam na myśli zarówno obrońce przeciwnika jak i swojego.

23            -2
~~~dr.K
Oby ostatni.
Jest błyskotliwy, ale jest też : bezproduktywny w defensywie, nonszalancki, notuje dużo strat i przede wszystkim piłkarsko jest głupi. Złe wybory , klapki na oczach. Sprzedać póki ktoś daje jakieś $

19            -12
~~~Fan
Wiele można mu zarzucić, ale bez niego nie ma napędu..
Datego dobrze, że rozegrał już 50-ty mecz. Szkoda jednak, że to jego ostatni.

9            -4
~~~globusnc
Mam nadzieję, że jego ostatni w Wiśle
Sprzedać go dopóki ktoś chce dać za niego jakieś pieniądze. Początek rundy był obiecujący, 2 bramki i asysta w pierwszych 3 meczach a potem zniknął i poza przebłyskiem i przepiękną bramką z Łęczną kompletnie bezproduktywny. 1 asysta w 18 meczach ligowych? Złe decyzje na boisku, katastrofalny poziom strzałów - albo go blokują albo strzela Panu Bogu w okno. Dziś Loska pomógł mu podbić statystyki. W destrukcji nieobecny. Powodzenia w nowym klubie. Ja płakał za nim nie będę. Wolę Starzyńskiego oglądać na boisku bo on ma jedną podstawową przewagę BOISKOWĄ INTELIGENCJĘ.

15            -8
~~~Kiko
Yeboah!
Bez względu czy gra dobrze czy słabo to jest w 40% motor napędowy drużyny. Bez niego ta zbieranina nie istnieje.

11            -6
~~~Janko Buszewski
Gość o pozytywnym nastawieniu do swiata
i piłkarsko tez całkiem całkiem,choć do zachwytów daleko.Ma te przewagę, że wprawia w trwogę obrońców rywala.Móże cie ośmieszyć jednym zwodem ale i przewrócić się na piłce. Prawa noga do wsiadania do tramwajki i niechętnie do gry w defensywie.Szybki i sprytny z dobrą technika i szybka noga,ale i czasem mało dokładny oraz samolubny.Wczoraj w jednej akcji miast strzelać z prawej, huknal z czuba lewaśką w kiepski sposób a strzał po którym. zdobył gola,powinno się pokazywać juniorom. Oczywiście, że tak się nie strzela.Ma kilka metrów placu w bramce a on wali na pałę w sam środek. Gdyby tam stał inny dobry bramkarz,złapałby takiego szota w zęby. Reasumując, jeśli przyjdzie za niego dobra oferta,pchać i nawet nie myśleć. Oczywiście mając jakaś alternatywę w zanadrzu.Sprzedać go,żeby przejesc pieniądze a w jego miejsce grać np Młynskim(bo obecnie nikogo innego tam nie widac). ..sprawa niedopuszczalna...!

3            -1
~~~Kiko
Yeboah!
On się tutaj aktualnie MARNUJE! Uciekaj chłopcze z tej pseudo-ligi!!

1            -4