Piątek, 17 grudnia 2021 r.

Warto zobaczyć. Tak strzela Aschraf El Mahdioui

Bramka Aschrafa El Mahdiouiego ze spotkania z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza będzie niewątpliwie ozdobą ostatniej w 2021 roku kolejki Ekstraklasy. Trafienie wiślaka warto więc oglądać niemalże do znudzenia!

Nic zresztą dziwnego, że gol szybko po zakończeniu meczu pojawił się na łamach oficjalnego kanału Youtube Ekstraklasy.

Oglądamy! 


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:



Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~Kibol20
Raz na 19 kolejek...
To nawet ślepej kurze raz na 19 dziobnięć się trafi ziarno...

14            -114
~~~PS
kibol20
prze****nie przykre zycie musisz miec kolego hehe . #NIEmalkontentom

89            -6
~~~Miro
Piękna bramka
Życzyłbym sobie więcej takich bramek. Dzisiaj pokazał zarówno On jak i reszta, że jak chcą to potrafią....oby po wznowieniu rozgrywek było więcej takich komentarzy jak kolegi "kibol20"

43            -4
~~~mati
Dobrze mówi kolega Kibol20
Co on osiągnął przez 19 kolejek? 1 asysta? 1 bramka? To jest wynik? W praktyce we wszystkich w większości przegranych z resztą meczach zasłynął tylko z setek nieefektywnych podań w 4 od końca klubie polskiej ligi. Już widzę te ustawiające się kolejki chętnych klubów po grajka którego z Holandii wypchnęli za darmo do trenczyna. Gość ma 27 lat. Typowy wiecznie obiecujący talent o którego wiecznie (w mniemaniu Guli) pyta Manchester City...

12            -80
~~~Kibic20
@kibol 20
Może byś się określił jednym nickiem, bo masz ich bardzo duzo(np. Spec, Reymen, już, tip, sim, co za dno, Mateja, ups, trzeźwy, ekspert, nawet Gula) i wiele innych. Przy każdym wpisie, bez obrazania, jesteś takim"Judaszem". Może ty w jakiejś sekcie kibolskiej??

46            -4
~~~Wiślak
Piękna bramka i dobry mecz
Piłkarz na pewno z dobrą techniką użytkową, jak cały zespół gra sensownie to on też gra dobre lub bardzo dobre zawody, a że przeważnie cała drużyna gra kichę to on również na tle innych nie błyszczy ;) w takich meczach. Problem myślę, że jest ale z innymi zawodnikami. Wymiana 3-4 zmieniłaby obliczę drużyny tylko, że nas na takie fajerwerki tranferowe nie stać niestety.

27            -4
~~~Janko Buszewski
To był w ogóle super-piatek
jesli chodzi o zdobyte bramki.Ashraf załadował kapitalną bramę,ale i Damian Rasak posłał rakietę "ziemia -powietrze" w meczu Płocka z Lechią Gdansk.Obie bramki cudownej urody,cos z gatunku 'stadiony swiata".Kto nie widział,polecam gorąco .

17            -2
~~~Pp
Kibol20
Przecież to jest [...] z kałuży!!

25            -2