Sobota, 18 grudnia 2021 r.

Fotogaleria z meczu: Wisła - Bruk-Bet Termalica

Zapraszamy Was do obejrzenia fotogalerii ze spotkania 19. kolejki ligowej sezonu 2021/2022 w rozgrywkach piłkarskiej Ekstraklasy, w którym Wisła zmierzyła się z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.

Wejście do fotogalerii »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~Wislackie Serce
Kibice się spisali na medal! Piłkarze zero
Najlepsze zdjęcie gdy piłkarze idą w kierunu trybun a tam spotykają ich gorzkie słowa prawdy: "Tylko pieniądze są dla was priorytetem, byliście drużyną, jesteście kabaretem", "Gra z gwiazdą na piersi dla wielu marzenie, oglądać was dzisiaj to zwykłe cierpienie", "Spójrzcie w tabelę piłkarzyki, nie jest wam wstyd za wasze wyniki". Narazie były transparenty, ale to dopiero pierwszy krok, Skoro piłkarze nie odważyli się podejść i podziękować kibicom, to na kolejne kroki nie bedzie trzeba długo czekać. A teraz "oglądacze telewizyjni" (bo kibicami nie jesteście) minusujcie!

12            -14
~~~TSW
Gula sie spisal na medal a kibice dno
Gdyby nie trener Gula, to przegralibyśmy z Brukbetem. A na stadionie to nie kibice a chołota. Dobrze że ich zarzad nie posłuchal i nie zwolnil trenera bo bysmy już na dnie byli. Murem za Gulą!

10            -13
~~~Wyjazdowi cz
Gea6
Kopacze nie piłkarze zero szacunku macie dla nas kibiców którzy jeżdżą za wami i teraz jak w samo sedno o was na transparentach napisali to łaskę robicie ze nie podejdziecie pod sektor

4            -10