Czwartek, 23 grudnia 2021 r.

Wspólny wyjazd na zimowy obóz

Jak podała oficjalna strona naszego klubu - piłkarze krakowskiej Wisły wyjadą tej zimy na zgrupowanie do Turcji. I aby zmniejszyć koszty wiślacy polecą na nie jednym samolotem czarterowym z trzema innymi klubami Ekstraklasy - Górnikiem Zabrze, Radomiakiem Radom oraz Śląskiem Wrocław.

- Cieszymy się, że kluby - mimo boiskowej rywalizacji - potrafią ze sobą współpracować. To pokazuje, że poza zielonym placem gramy razem dla wspólnego dobra. Przyjęte przez nas rozwiązanie zapewnia drużynom podróż w komfortowych warunkach i mniej obciąża budżety klubów. To sytuacja niosąca wyłącznie korzyści - powiedział Dawid Błaszczykowski, Prezes TS Wisła Kraków SA.

Drużyny wylecą do tureckiej Antalyi 15 stycznia, a powrócą 27 stycznia. Wisła Kraków stacjonować będzie w Belek.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

~~~Nick
Yyyy
Koszty przelotu akurat są najmniejszym problemem. Najwięcej kosztuje wynajem hotelu, wyżywienie, wynajem obiektów sportowych itd

20            -80
~~~Janko Buszewski
Dobrze by było
zeby przed hotelem, to z naszego autobusu wysiedli Jimenez,Janża,Exposito bądż Pawłowski.Brazylijską 9-tką z Radomia,też bym nie pogardził.Mączynskiego i Abramowicza już mieliśmy.Niestety,ten pierwszy został przez bandyterkę postawiony pod scianą,zas ten drugi, miał nieszczęście (a my wraz z nim)nie złapac chemii z człowiekiem z zaburzonym systemem równowagi w psychice.Dlatego mamy teraz jak mamy i w naszej druzynie w pierwszym składzie,gra 4,5 piłkarzy a pomaga im (zazwyczaj przeszkadza) pozostała reszta.

47            -50
~~~Lwów
Wylot
i co ? można, To nie polityka a piłka nożna. Brawo. Piłka Łaczy,

65            -8
~~~tabaluga
yyy
Niebezpieczne to trochę. Nie mówię tu o covidzie a po prostu o wpuszczeniu tylu osób na pokład jednego samolotu. Niby covid to też jakiś problem, bo się potem okaże, że pół drużyny chore i będziemy grać rezerwami. I trzeba uważać na Urygę żeby czegoś znowu nie odwalił jak będzie dobra zabawa w samolocie.

20            -51
~~~hgw
Integracja
Ale będzie chlanie....energetyków :)

34            -6
~~~Janko Buszewski
Domyślam się
że ów Mąka,tak mocno na niektórych zadziałał.Ja mam jednak swoje zdanie w tym temacie. Owszem,Krzysiek niezbyt fortunnie załatwił sprawę z zapytaniem o Legię w lidze plus,ale to jego jedyna "wina".To prawdziwy Wislak, wychowanek... Pewna grupa ludzi,koniecznie chciała zarobić na tym transferze i dosyć mocna "presja" zaczęła na Mąkę spadać. Pewnie nie wszyscy wiedzą jak wyglądały kulisy jego transferu do Warszawy i inne okoliczności,ów transfer poprzedzające ?Zainteresowanym polecam poszukać wiadomości. Krzysiek to niezły piłkarz z Wisłą i Krakowem w sercu.Pewnie, teraz trudno na nim byłoby oprzeć przyszłość Wisły, ale sezon czy dwa mógłby jeszcze pograć i pewien jestem ,ze nie byłby gorszy od obecnych "asow"na jego pozycji.Jimenez i Janźa z kolei, to piłkarze od ktorych Urban zaczyna układać meczową jedenastkę. Dwaj Brazole z Radomia,to też niezle grajki i znaleźliby miejsce obecnej Wiśle. Forbes czy Klimi ...to nie są przy nich nauczyciele.Podobał mi się kiedyś w Śląsku Placheta ,ale niestety liga Albionu przerosła go,jak dziesiątki tych co byli tan przed nim i kolejne dziesiątki, które kiedyś pojadą tam z polskiej ligi.

24            -16
~~~Janko Buszewski
Nick i tu się kolego
grubo mylisz.Jest wprost przeciwnie.Najwieksze koszty ,to wlasnie koszty przelotu.Tour-operatorzy mają gigantyczne ceny jeśli chodzi o czarter maszyny.Hotele i wyżywienie zima w Turcji to są niewielkie pieniądze, zwłaszcza dla zorganizowanych grup sportowych.

37            -8
~~~Wirusolok
To jest wirus?
4 kluby razem :D to jest ten wirus czy nie ma go ? Bo raz jest raz nie ? ;)

16            -19
~~~Bobo
Podmiana...
Może wymiana Hanouska na Abramowicza

10            -10
~~~Krzeszowi ce
Wyjazd
Na czym można oszczędzić? Typowe wciskanie kitu.

7            -8
~~~zagłoba sum
Od wielu lat nie mogę zrozumieć
idei zimowych obozów w krajach o cieplejszym klimacie czy wręcz klimacie bardzo ciepłym. Na logikę: liga rusza na poczatku lutego, gdy w Polsce mogą byc temperatury ok. - 20 stopni. Jaki jest sens treningóww temperaturze +/- 15 - 20 st, gdy trzeba grać w ujemnych?

7            -2