Piątek, 24 grudnia 2021 r.

Michał Buchalik piłkarzem Lechii Gdańsk

Michał Buchalik został zawodnikiem Lechii Gdańsk, z którą związał się umową obowiązującą do czerwca 2022 roku i zawierającą opcję przedłużenia.

Ostatnie siedem lat Buchalik był piłkarzem "Białej Gwiazdy", z którą rozwiązał właśnie obowiązujący jeszcze przez pół roku kontrakt.

Przypomnijmy, że Buchalik był już zawodnikiem Lechii w latach 2011-2013.


Źródło: Lechia Gdańsk, własne

 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

~~~Nick Nolte
Powodzenia
Powodzenia Buchal!

69            -2
~~~Mat
Awans sportowy :)
Jw

55            -7
~~~Fan
Weź przykład z Pietrzaka-Wiślaka.
Wisła Socios czeka.

36            -6
Maxi
Będzie pełnił rolę rezerwowego
Bo Kuciak ma bardzo mocną pozycję w Lechii był jeszcze Zlatan Alomerović ale z tego co czytam przechodzi do Jagi . Dobra Decyzja Buchalika u nas by nic nie pograł tam ma szanse małe bo małe ale ma . Kartki kontuzje zdarzają się i nie daj Boże Kuciak złapie kontuzje to Buchalik może grać . Powodzenia .

42            -3
~~~Pejcz
Ile placicie
Dorobię w tygodniu parę tysiaczkow Buchalik to porażka piłki kulac za bramką

9            -58
branko16
Nasze szczęście
Znając nasze szczęście do byłych zawodników, to Michał strzeli nam wyrównującą bramkę z główki w 95 minucie po rożnym, jak kiedyś bramkarz Bruk-Betu :D

48            -7
~~~Janko Buszewski
U nas był tylko trzecim
obecnie bramkarzem i w Lechii będzie pełnił podobna funkcje,ewentualnie pozostanie pierwszym zmiennikiem.Kuciak to jedynka a Alomerovic odchodzi do Białegostoku wiec może w jakimś PP czy czyms podobnym,Buchal swą szanse dostanie. Ja miło go wspominam.Kilka bramek nam zawalil,kilka spotkań uratował. Bez szału ale i bez totalnego zjazdu.Bramkarz średniej klasy, ale fajny człowiek i dobry sportowiec.Nigdy nie pchal się na afisz, ani nie był uczestnikiem żadnych afer,wybryków. Było biednie a nie biegał do PZPN-u ,nie szarpał się,nie rozwiązywal kontraktu.Szacunek Buchal i powodzenia.

54            -5
kibic z daleka
Dzięki Buchal!
Nie zapomnę mu nigdy karnego obrobionego z Ruchem za Wdowczyka. Powodzenia.

16            -2
~~~~ja
nono
Menago to ma nie od parady, taki ręcznik wcisnąć do Lechii to trzeba mieć układy.

6            -22
~~~Rozpierdu cha2021
Kilka watpliwości...
Kariery nie zrobił, ale parę piłek wybronił, zwłaszcza w kryzysie. Zgadzam się, był lojalny wobec klubu, nie uciekł jak Zoran itd... został, trenował, nie narzekał, nie obrażał się. Wyzywany od ręcznika niejednokrotnie, nie unosił się. Dziękuję Buchal za każdy w Wiśle. Wytłumaczcie mi tylko, w czym niejaki 3 bramkarz Rosa jest od niego lepszy? Po co mieliśmy opłacanych 4 bramkarzy? Skoro Kamil Broda był wypożyczony i w razie W można byłoby skrócić wypożyczenie...? Jak oni te umowy konstruują? rekiny biznesu... a pan Rosa to bronił coś poza meczem z Napoli? hm... Ściągneli Kieszka... wg mnie trochę niepotrzebnie, Bo po 1 - najważniejszy jest Mikołaj - na którego musimy stawiać aby okrzepł i wyrósł na łakomy kąsek dla krezusów. I Mikołaj się obronił. Był Buchal który mógłby go zastąpić w razie kontuzji i skoro już brali Kieszka, to po co Rosa, a jak nie mamy miedzi to jak mysleli o Rosie bylo nie brać Kieszka. Zawsze mielismy wariant przywrócenia Brody na opcję nr 3! Dziwne ruchy kadrowe... nie inaczej z Mehremiciem.... Kartki kontuzje w drużynie a chłop ani minuty nie gra ! Jest to zwykłe naciskanie na pilkarza aby sam zrezygnował. Zarządzie mnie taka droga dziwi i nie zyskujemy szacunku takimi działaniami. My nie jesteśmy cracovią (patrz Wdowiak) ani Polonia Wojciechowskiego. my biedujemy ale róbmy tak, aby wstać z kolan ale się chociaż nie ośmieszać.

34            -3
~~~oldski
do Kibic z daleka
to Miśkiewicz obronił przecież :)

3            -1
kibic z daleka
To prawda
Przepraszam. Starość nie radość...

0            -2
~~~WNH
Buchal
Michał to mądry gość ,woli być rezerwowym w ekstraklasie niż rezerwowym w pierwszej lidze gdzie zaraz polecimy.

0            -2