Czwartek, 13 stycznia 2022 r.

Przemysław Zdybowicz na testach w Warcie

22-letni napastnik Przemysław Zdybowicz przebywać będzie w najbliższych dniach na testach w Warcie Poznań.

Zdybowicz trafił do Wisły latem 2019 roku z GKS-u Bełchatów. Dotychczas w pierwszym zespole "Białej Gwiazdy" zagrał w dziewięciu meczach. Jego kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Warto przypomnieć, że w 2020 roku Zdybowicz przebywał na wypożyczeniu w GKS-ie Bełchatów, a wiosną 2021 roku w Resovii.


Źródło: Warta Poznań, własne

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

~~~kibic1234
transfer
czyli coś na nim mozemy zarobić?

44            -8
~~~Klaus
@kibic1234 tak - dobry i worek pyr
Jw.

23            -12
Piotrek Dopingujący
Pozbyć się z listy płac kolejnego "grajka"
Daniel Sikorski to był gość przy takich chłopach.

39            -19
AN
Mecz z Wartą
Ale jakby nawet Zdybo nam zasadził bramkę, to już będzie kiepski żart

51            -15
~~~jun12
Bramka
To już wiadomo kto w meczu z Wartą nam bramkę strzeli xD

59            -12
~~~Kiko
Daniel Sikorski wciąga takich nosem.
Następny co nie przeszedł testów w Wieczystej?!

31            -13
~~~Jarek
Zdybowicz
Zagra ze Śląskiem i być może z Arką sparing , jak zda pomyślnie testy to zacznie grać , jak nie końcówki w Ekstraklasie to przynajmniej w jednogrupowej 4 lidze Wielkopolskiej ( są już po reformie) bo Warta ma tam rezerwy.

2            -5
~~~SMOK
Zarobek?
Nawet jeśli on jakiś by był to nie ma co się na nim skupiać. Domniemam w takim razie, ze postawili na Sobola i będą go "dokształcać" bo ostatnio coś ciężko o dobrych napastników. Oczywiście, ze jeszcze nie wiemy czy będzie dobrym napastnikiem ale trzeba mu dawać szanse. Mieliśmy jeszcze niedawno supernapastnika , niesamowity talent ale niestety odszedł od nas i robi wielka karierę w Genui. Nawałka jeszcze nie jest selekcjonerem a już do niego wydzwaniał, czy mógłby mu wysłać powołanie. Taki to teraz kasę trzepie. Ojcu super wille kopił bo to tatuś go ku karierze poprowadził.

28            -5
~~~Fan
Bardzo dobry ruch.
Ale niestety, spóźniony o dwa lata. I do tego, nie wiadomo, czy Warta go faktycznie łyknie. Oby!

23            -4
~~~Nocny Wilk
"czyli coś na nim mozemy zarobić?"
Nie. To jest zawodnik tajemnego funduszu transferowego

21            -6
GrzegorzS
Zdybowicz to jedna z ofiar
braku naszego zespołu rezerw. Od początku pobytu w Wiśle zawodnik skazany na trenowanie bez szans na realne granie, bo na CLJ za stary i w sumie za mocny a na pierwszą drużynę za słaby w efekcie brak stabilności. Bo zawodnik na wypożyczenie to powinien iść dopiero jak u nas potrenuje powalczy o skład w rezerwach zostanie ich podstawowym zawodnikiem i wówczas warto gościa wypożyczać. Nic pytanie czy Wisła jeszcze w nim widzi rokowania na przyszłość jako kandydata do gry w pierwszym zespole czy sprzeda go definitywnie. Realniejsze jest chyba definitywne rozstanie, ale poczekajmy na decyzje klubu i menago jak mu pozwolili na testy to jest blisko odejścia. Miejmy nadzieję, że plan powstania zespołu rezerw wreszcie zostanie skonkretyzowany bo to drużyna klubowi potrzebna by rozwijać zawodników, którzy przekraczają wiek juniora. Drugim potrzebnym działaniem było by o co postuluje od lat dogadania się z jakimś klubem na zasadzie układu satelitarnego, gdzie trafiali by zawodnicy tacy jak Zdybowicz czy Sobol na wypożyczenia. Pytanie czy przeszkadzają w tym ambicje działaczy klubowych w świecie futbolu to dość powszechna praktyka, że duże kluby, które muszą zawsze grać o najwyższe cele szukają miejsca do ogrywania wychowanków czy ewentualnych kandydatów do zespołu, ale nie będących jeszcze gotowymi do rywalizacji w pierwszym zespole trafiają na wypożyczenia do takiego satelity i stanowią oni tam dość liczną grupę a nie są jak nasi rozrzuceni po kilku klubach i skazani tam na łaskę czy niełaskę trenerów. Problemem naszych wypożyczeń jest, to ze Wisła nie zastrzega sobie w umowach opcji minimalnych minut w trakcie wypożyczenia jakie musi rozegrać dany zawodnik w klubie w efekcie często są oni jako rezerwowi, zapchaj dziury potrzebni jedynie na wypadek kartek i kontuzji zawodników podstawowych. Jest niby ta mantra, że wmusi sobie wywalczyć miejsce w składzie w nowym otoczeniu, ale tak po prawdzie kto będzie na nich stawiał jak oni mają perspektywę do rozegrania rundy czy góra dwóch. Tak teraz jak i w czasach Cupiałowych potrzebujemy takie go satelitarnego klubu.

15            -7
~~~Janko Buszewski
Młody,uwarunkowany piłkarsko
i wydawało się że perspektywiczny.Niestety ,prawdopodobnie nie bedzie z niego u nas pozytku.Nie wygr zapewne konkurencji z innymi napastnikami.Szkoda więc blokować chłopaka i trzymac poza kadrą.Niech więc spróbuje swych sił w innym klubie a jesli można by go jeszcze, jakoś nie najgorzej spieniężyć ,to tym lepsij.Najlepiej zeby przesedł owe testy w Poznaniu i za jakis godziwy grosz dla nas,podpisał tam kontrakt.Kokosów się nie spodziewajmy,ale coś wpadnie i dodatkowo chłopak zejdzie nam z listy płac.

10            -5
~~~szczebele k
Wreszcie
Wzmocnienie na pierwszą ligę chyba, ale jak chcą to niech biorą.

4            -2